Ahmet Maranki Sinüzit, Ahmet Maranki Sinüzit Bitkisel Tedavi, Ahmet Maranki Sinüzit Doğal Tedavi

ahmet maranki sinüzit tedavisi, ahmet maranki sinüzit tedavisinde kullanılacak bitkiler, sinüzit bitkisel çözüm,

Ahmet Maranki sinüzit bitkisel tedavi

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Burun kısmından alın bölgesine doğru uzanan sinüs boşlukları, solunum yoluyla vücudumuza girmeye çalışarak sağlığımıza zararı dokunan bakterileri ve sağlığımızı tehdit edecek virüsleri engelleyerek aynı zamanda da soluduğumuz havanın nemlendirilip ısıtılmasını sağlar. Sinüslerin sağlığımız için bu görevleri ile müşabih olan başka görevleri de bulunmakta; ancak bu boşluklarda meydana gelen iltihaplanmalardan dolayı sinüsler görevlerini yapamamaktadırlar. Bu yüzden sinüzit hastalığı ortaya çıkmakta ve bu sinüzit hastalığına bitkisel çözüm ise Ahmet Maranki’den gelmektedir.

 

Sinüzit hastalığının tedavisi oldukça zor olabilir ancak imkansız değildir. Doğanın eczanesinden Ahmet Maranki önerileri ile sinüzit tedavisinde kullanılacak bitkiler ve bu bitkilerle hazırlanan kürler işte burada!

 

Ahmet Maranki sinüzit bitkisel tedavisi

 

Taze olmak şartı ile ananasın suyunu çıkartın ve için.
Nane yağı ile sinüzit ağrısının görüldüğü bölgeye masaj yapılabilir. Nane yağı yerine seyreltilmiş okaliptus da olabilir.
Bir fincanda bir miktar kil eritilir. İçine bir çay bardağı su ve bir çay kaşığı kekik yağı eklenir. bu karışım günde en fazla 4 kere birkaç damla burun deliklerine damlatılır.
Bir litre suya iki yemek kaşığı papatya koyulur ve ateşte kaynatılır. Kaynadıktan sonra baş havlu ile örtülerek papatya buğusu yapılır. 10 dakikalık papatya buğusu yeterlidir. Bu işlem sonrası hemen açık havaya çıkmamalısınız.
Eşit miktarda hatmi yaprağı, altın başak, orman sarmaşığı karıştırılarak çay yapılır. 2-3 saatte bir 1 bardak içilir.
ebegümeci ve maydanozu birlikte haşlayın. Bu karışımın buharını bir müddet burnunuzla içinize çekin.
Üç günde bir, limon ve su eşit miktarda karıştırılarak buruna çekilmelidir. Tedavi esnasında gözde yaş gelebilir. 1 ay bu şekilde tedaviye devam edilmelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver