ahmet maranki safra taşı eritme kürü-safra taşları için bitkisel çözüm Hakkında Bilgi

Aşağıda ahmet maranki safra taşı eritme kürü-safra taşları için bitkisel çözüm ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet maranki safra taşı eritme kürü-safra taşları için bitkisel çözüm

Safra kesesi, karaciğerin alt kısmında bulunan, 50 ml hacme sahip, armut şeklinde bir organdır. Karaciğerden salgılanan safra salgısını toplar, yoğunlaştırarak, onikiparmak bağırsağına safra salgısı sağlar. Ama bazı zamanlarda, safra içindeki katıların çökelmesi ile oluşur. Taşların büyük kısmı kolesterol içeriklidir.Safra kesesi taşları için doğal çözüm arayanlara ;
GEREKLİ MALZEMELER :
* Şalgam tohumu,
* Mısır püskül,
* Limon,
* Siyah turp,
* Çınar kabuğu,
* Zeytinyağı
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ :
* Kavrulmuş şalgam tohumları, mısır püskülü ile bir­likte yarım saat süreyle suda kaynatıldıktan sonra süzülür. Süzülen karışım bir kaba doldurularak, kesilmiş iki dilim limon ile dinlendirilir. Tedavi süresince dinlendirilen bu sıvıdan aç karına ve günaşırı bir fincan içilir.
* Dilimlenmiş siyah turp, bir gün süreyle zeytinyağın­da dinlendirilir. Sıkılarak elde edilen sıvıdan yarım fincan içme suyuna ilave edilerek kahvaltıdan önce bir fincan içilir.
* Çınar ağacının, taze sürgününden hazırlanan ka­buklar, bir saat süreyle dilimlenmiş, limon ile birlikte kay­natılır. Süzülerek elde edilen sıvı, bir kaba boşaltılarak dinlendirilir. Dinlendirilen karışım, rahatsızlık süresince, kahvaltıdan önce bir fincan ısıtılarak içilir.

ahmet maranki safra tasi tedavisinin cozumu, ahmet maranki safra tasi eritme kuru, marankinin safra tasi eritme kuru, safra tasi eritme icin dogal yontemler,

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver