Ahmet Maranki Saç dökülmesine bitkisel çözüm tedavisi Hakkında Bilgi

Aşağıda Ahmet Maranki Saç dökülmesine bitkisel çözüm tedavisi ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Saç dökülmesinin bitkisel yollarla tedavisi hep merak edilen bir meseledir. Sayın ahmet Maranki de geçenlerde bir televizyon kanalındaki söyleşisinde saç dökülmesi ve kelliğe karşı bikisel bir formül geliştirdiğini ifade etti. Maranki’ye göre saç dökülmesinin değişik nedenleri vardır. Bunların en önemlisi vücutta biriken toksin ve benzeri maddelerin yanı sıra virüs, bakteri ve protozoonlardır. Saç dökülmesi olarak adlandırılan rahatsızlığın ortaya çıkmış sayılması için günlük ortalama 100- 150 den fazla saç telinin dökülüyor olması gerekmektedir. Değişik hastalıklar da etki olarak saç dökülmesine neden olabilmektedir. Saç tellerinin beslenmesi yoluyla saç dökülmesi engellenebilir ve önlenebilir.

Saç dökülmesine Bitkisel çözüm ve Formüller

Saç dökülmesi sorununa Susam yağı, çam yağı, sarımsak yağı, ısırgan yağı, badem yağı ve zeytinyağından oluşan bitkisel bir karışımın iyi geldiği söylenmektedir. Uykuya yatmadan evvel bu bitkisel karışımı saç dökülmesi sorunu olan bölgelere masajla sürerek uygulamanız gerekmektedir. Bitkisel besinler ve özler bakımından zengin bu karışım, hem saçların beslenmesini sağlarlar hem de saçlarda biriken toksinleri detoks yoluyla dışarı ararlar.

Saç dökülmesine üzüm sirkesinin de iyi geldiği bilinir. Özellikleri Sabah erken uyandığınızda 1200 ml suya 200 ml üzüm sirkesi dökerek saçlarınızı bu karışım ile yıkamanız lazımdır. Bu şekilde 1 ay kadar 2 günde bir devam ettiğinizde üzüm sirkesinin saç çıkaran etkisini göreceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver