Ahmet Maranki Maydonoz Kürü Maydanoz Suyunun ve Maydanozun Faydaları Hakkında Bilgi

Aşağıda Ahmet Maranki Maydonoz Kürü Maydanoz Suyunun ve Maydanozun Faydaları ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet Maranki Maydonoz Kürü Maydanoz Suyunun ve Maydanozun Faydaları

Ahmet Maranki Maydonoz Kürü tavsiyesi… Maydanoz Suyunun Faydaları nelerdir? Maydanoz suyu neye yarar? Maydanoz suyu kürü nasıl yapılır? Maydanoz kürü ile zayıflama, böbrek ve nefrit hastaları için maydanoz suyu kürü yapılışı

Böbrek ve nefrit hastaları için Prof. Dr. Ahmet Maranki‘nin önerdiği maydanoz kürü tarifi:

Maydanoz Kürü: Maydanoz Suyu Faydaları

Maydonozun sapını atmayın. Maydanoz kürü için bize maydanoz sapı gerekiyor. 1 litre suyu iyice kaynatın. Su kaynadıktan sonra içine 1 bağ maydonozun saplarını atın ve kısık ateşte 3 dakika kaynatın.

Maydanoz suyu kürünü her günde 2 bardak için.

Ayrıca bu maydonoz sapı kürü eğer iç yaralar ve iç kanama varsa ozamanda 5 dakika kaynatarak içerseniz bu sorununuza da faydalı olacaktır.

Ayrıca kilo sorunu olanlar içinde maydonoz sapı kürü çok faydalıdır. Maydonoz sapı suyunu içtikten birkaç gün sonra idrarınızın rengine ve yüzeyindeki yağ kalıntılarına baktığınızda yağ eritici ve ödem attırıcı özelliğinide fark edeceksiniz.

Maydanoz Kürü hakkındaki tüm yazılar için tıklayın

AHMET MARANKİ tavsiyeleri için tıklayın

Konunu anahtar kelimeleri: maydonoz suyunun faydaları,maydanoz suyunun faydaları,maydonozun faydaları,maydonoz suyu,maydonoz,maydanoz kürü,maydonoz kürü,maydanoz suyu,maydonoz faydaları,maydonoz suyunun faydalari

Kaynak: İnternetten derlenmiştir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver