Ahmet Maranki Kolesterol, Ahmet Maranki Kolesterol Nasıl Geçer, Ahmet Maranki Kolesterol Tedavisi

kolesterol düşüren bitki çayı, kolesterole iyi gelen bitki çayı, ,

Ahmet Maranki kolesterol düşürücü çay

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Kolesterolünüzün yüksek olmasından yana şikayetleriniz varsa ve siz çareyi bitkilerin şifasında arıyorsanız üzülmeyin Ahmet Maranki yardımınıza koşuyor ve sizlere bitkilerden hazırlanan kolesterol düşürücü bitki çaylarının tarifini veriyor. Ahmet Maranki kolesterol düşürücü bitki çaylarından dilediğinizi hazırlayabilir ve usulünce tüketerek kolesterolünüzü düşürebilirsiniz.

Kolesterol yüksekliği bilindiği gibi çeşitli hastalıkların oluşmasına risktir. Bu nedenle yediklerinize oldukça dikkat etmeli ve mümkün mertebe kolesterol düşüren gıdalara yönelmelisiniz. Eğer kolesterolünüzü düşürmekte zorluk çekiyorsanız Ahmet Maranki’nin önermiş olduğu aşağıdaki bitki çaylarını deneyin.

Kolesterol düşürücü bitki çayları

 

Yeşil çay için.

Ayrık kökü, ardıç tohumu, zeytin yaprağı, kekik ve biberiye gibi bitkilerden çay hazırlayın. Bu bitkilerden hazırlanan çaylar içildiğinde kolestrol düşmüş olur.

Bir bardak kaynar suya, bir çay kaşığı zencefil koyup, on dakika bekletin ve için. Günde en fazla 3 kere içilmelidir.

Bir bardak suya 4-10 gram zerdeçal koyun 10 dakika kaynatın ve günde 3 bardak için.

Beş Bardak suya, yüz gram hayıt tohumu konulur. On dakika kaynatılır. İçine bir limon sıkılıp, iki adet aspirin, otuz gram karabaş otu, on gram oğul otu ilave edilir. On dakika bekletilip bir günde tüketilir.

Bir bardak kaynar suya 4-10 gram kantaron konulmalı ve on dakika demlemeye bırakılmalıdır. Ardından günde 2 bardak içilmelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver