Ahmet Maranki Kansızlık, Ahmet Maranki Kansızlık Bitkisel Tedavi, Ahmet Maranki Kansızlık Kürleri

Kansızlığa bitkisel çay, kansızlığa bitkisel çözüm, kansızlık tedavisi,

Ahmet Maranki kansızlık kürü

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı kan hücrelerinin fonksiyonlarında ve sayısındaki anormallik olarak tanımlanan kansızlık (anemi), günümüzde sıkça rastlanan sorunlardan biri olmakta ve güçsüzlük, aşırı yorgunluk, solgun bir ten, nefes darlığı, düzensiz kalp atışı gibi şikayetlerin yaşanmasına sebebiyet vermektedir. Tüm bu şikayetlerden kurtulmak, kırmızı kan hücrelerinin fonksiyonlarının düzelmesini sağlamak ve sayısını arttırmak için Ahmet Maranki kansızlık kürünü denemenizi öneriyor.

Kansızlık ilerlediği zaman çok ciddi sağlık problemlerine yol açacağı ve bu problemlerin başında da felç, kalp krizi ve kalp tıkanıklığı sorunları geldiğinden dolayı Ahmet Maranki, kansızlık sorununun bir an evvel tedavi edilmesi gerektiğini söylüyor. Kansızlık sorununuz için doğanın mucizevi bitkilerinden faydalanmak istiyorsanız Ahmet Maranki kansızlık için kür tariflerini kolayca hazırlayıp güvenle uygulayabilirsiniz.

Ahmet Maranki kansızlık bitkisel tedavi

 

Kansızlığa bitkisel çözüm arayanlara Maranki’nin ilk önerisi çilek kökü, oğul otu, atkuyruğu, sinirli yaprak ve keklik çaylarını tüketmeleridir. Bunların yanı sıra havuç ve turpun kabukları soyulmadan rendelenerek, pişmemiş lahana ve ıspanakta doğranarak ve üzerine zeytin yağı ile limon sıkılarak hazırlanmış olan salata da kansızlık tedavisi için yenebilir.

Kansızlığa bitkisel çay

  • Kırmızı pancar bolca yenir veya günde üç fincan pancar suyu içilir.
  • Yer elması haşlanarak suyu içilir.
  • 10 gram maydanoz tohumu bir bardak suda on dakika demlenir ve günde 3 bardak içilir.
  • Sekiz gram ufalanmış ısırgan otu yaprağı bir bardak kayar suda on dakika demlenir ve günde üç bardak içilir.
  • İki gram ıhlamur bir bardak kaynar suda demelnir günde 3-5 bardak içilir.
  • Sponsorlu Bağlantılar

    Cevap Ver