Ahmet Maranki İncir Kürü-İncirin Faydaları ve Kuru İncir İle Bitkisel Çözüm Hakkında Bilgi

Aşağıda Ahmet Maranki İncir Kürü-İncirin Faydaları ve Kuru İncir İle Bitkisel Çözüm ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet Maranki İncir Kürü-İncirin Faydaları ve Kuru İncir İle Bitkisel Çözüm

Ahmet Maranki özellikle kronik kabızlık sorunu çekenler için Kuru İncir Kürü öneriyor. Bu bitkisel kür aynı zamanda ödem atmak ve bağırsakları boşaltmak için de uygulanabiliyor. Ödem sökücü etkisinden dolayı zayıflama ve kilo vermek için de Sn Maranki’nin incir küründen faydalanılabiliyor. Şimdi sizlere Ahmet Maranki İncir Kürü Nasıl Yapılır onu anlatalım ve Ahmet Maranki yöntemiyle kabızlık için bitkisel tedavisi hakkında bilgi edinelim.

Bağırsak hareketlerindeki yavaşlama veya azalmadan kaynaklanan kabızlık sorunu çok sıkıntılı hastalıklardan biridir. Çeşitli ilaçlar ve çeşitli halk arasın yöntemler mevcuttur tedavisi için. Bitkisel ve doğal yöntemlerle hastalıklara tedavi yöntemleri sunan Prof. Dr. Ahmet Maranki’den bir tavsiye de kabızlık sorunuyla ilgili.

Kuru incirle yapılan bu formül şöyle;

Beş tane kuru incir iyice yıkanır. Bir bardak sıcak suyun içerisine konulur ve 1-2 saat kadar bekletilir.
Akşam yatarken, önce incirler yenilir. Daha sonra üzerine de suyu içilir.
Bu formül 3-4 hafta süresince uygulanır ve kabızlığa karşı iyi bir formüldür. İncirin faydası, bağırsaklardaki zararlı maddeleri temizleyerek bağırsakların …

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver