Ahmet Maranki Ender Saraç adet dönemindeki sancıların sebepleri nedenleri tedavisi Hakkında Bilgi

Aşağıda Ahmet Maranki Ender Saraç adet dönemindeki sancıların sebepleri nedenleri tedavisi ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet Maranki Ender Saraç adet dönemindeki sancıların sebepleri nedenleri tedavisi

ahmet maranki adet sancısı kürü

Adet sancısı sorunu olan kadınlar için Prof Dr Ahmet Maranki adet sancısı azaltıcı zencefil çayı tüketmelerini, döl yatağını rahatlatan etkisiyle bilinen kara alıç bitkisinin kabularını ve civanperçemi otunu tavsiye etmektedir.

Prof Dr Ahmet Maranki adet sancıları için çilek bitkisinin de oldukça faydalı olduğunu belirtiyor ve kadınlarda görülen ağrılı krampların tedavisi için çilek yapraklarıyla hazırlanacak adet sancısı çayı içilmesini öneriyor.

Sayın Maranki’nin adet sancısı için tavsiye ettiği bir diğer bitki ise kava kavadır. Kava bitkisi Avrupa’da yaşayan insanların da rahatlamak, gerginlik ve stresten arınmak amacıyla kullandıkları bir bitkidir. Bu bitki döl yatağını rahatması sebebiyle adet sancıları sorunu yaşayan kadınlar için oldukça faydalıdır.

Prof Dr Ahmet Maranki adet sancısı ve ağrılı krampların tedavisi için bu bitkilerin tam olarak nasıl kullanılacağı hakkında açıklama yapmamıştır ancak, zencefil ve çilek yapraklarının bitki çayı şeklinde demlenip içilmesi gerektiği anlaşılmaktadır

ender sarac adet donemimdeki sancilarin sebepleri

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver