Ahmet Maranki Dalak Büyümesi, Ahmet Maranki Dalak Kürü, Dalak Hastalıkları

dalak hastalıkları bitkisel tedavi, dalak hastalıkları tedavisi, dalak hastalıklarına bitkisel çözüm, dalak hastalıklarına doğal çözüm

Ahmet Maranki dalak hastalıkları bitkisel tedavi

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Mor renkli bir gudde olan dalak, yumuşak ve elastik bir yapıya sahip olmakta, kaburga kafesininde altı ve sol üst karnın arka bölgesinde bulunarak vücudumuz için önemli işlevleri yerine getirmekle görevlidir. ancak her organ gibi dalakta çeşitli sağlık problemlerine maruz kaldığı için dalak hastalıklarına karşı doğru beslenerek önlem almamızda fayda var. Eğer önlem almakta geciktiyseniz ve dalak hastalıklarından birini yaşıyorsanız o zaman tedavide gecikmemek için Ahmet Maranki’nin bitkisel kürlerini deneyin.

Mütenevvi görevleri bulunan dalak bir takım sorunlardan ötürü işlevselliğini kaybetmektedir. Bu gibi durumlarda sorununuzun üstesinden gelmenize yardımcı olacak pratik yöntemler Ahmet Maranki’den geliyor. Ahmet Maranki dalah hastalıkları içşn çözümün doğada bulunduğunu söyleyerek bitkisel tedavi metotları öneriyor.

Dalak hastalıklarına bitkisel çözümler

 

Lahana yaprağının sıkarak suyunu çıkartın. Lahana suyunu üzüm hoşafı ile karıştırın. Bu karışımı günde en fazla 3 kez için.

Yarım çay kaşığı toz zencefili daha önceden kaynattığınız bir bardak suyun içine ekleyin. On dakika demlemeye aldıktan sonra günde 3 bardak için.

Dört gram kuru gülü daha önceden kaynattığınız bir bardak suyun içine ekleyin ve demlemeye bırakın. 10 dakikalık demleme sonrası bal ile tatlandırarak içebilirsiniz. Günde 3 bardaktan fazlası içilmemelidir.

On gram kuşkonmaz sapı yada kuşkonmaz kökünü bir bardak kaynar suyun içine ekleyin. Ardından beş dakikada ocakta kaynatarak günde en fazla 4 bardak içilmelidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver