Ahmet Maranki Burçlar-Marankini Burçlara Göre Kokular Renkler ve Taşlar Hakkında Bilgi

Aşağıda Ahmet Maranki Burçlar-Marankini Burçlara Göre Kokular Renkler ve Taşlar ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet Maranki Burçlar-Marankini Burçlara Göre Kokular Renkler ve Taşlar

Profesör Doktor Ahmet Maranki burçlara göre renkler ve kokuların olduğunu burç taşlarının tablolara göre seçilebileceğini açıkladı.
İnsanların farklı burçları ve bu burçlara göre faydalanabileceği renkler, kokular ve şifalı taşlar vardır.

Koç burcunun madeni demir ve kükürttür. Koç burcu olanların şifalı ve temel taşları, elmas, kan taşı, ametist, hematit, ateş opal taşlarıdır.

Boğa burcunun madeni bakırdır. Boğa burcunun şifalı taşları zümrüt, mavi safir taşı, mavi ve yeşil akik taşları ve malakit taşıdır.

İkizler burcunun Madeni civadır. Temel taşları ise inci, granat, akuamarin, sitrin, sarı kehribar, yosunlu akik taşları ikizler burcunun şifalı taşları arasındadır.

Yengeç burcunun madeni gümüş, tebeşir ve selenit’dir. Temel taşları ise topaz, yakut, inci, sitrin, aytaşı gibi şifalı taşlardır.

Aslan burcunun madeni altındır. Altın burcunun şifalı taşları yakut, sarı safir, elmas, aventurin, turmalin taşlarıdır.

Başak burcunun madeni kurşun, civa ve platindir. Temel taşları ise yeşim, zeberced, limon kuvars, jasper, mavi safir taşlarıdır.

Terazi burcunun madeni bakırdır. Temel taşları ise, dağ kristali, malakit, safir ve turkuaz taşlarıdır.

Akrep burcunun madeni demir, çelik, radyum ve plutonyum’dur. Şifalı taşları ve temel taşları topaz, hematit, kaplan gözü, granat, manyetit ve obsidyen taşlarıdır.

Yay burcunun madeni kalay, teneke ve bakırdır. Temel taşları ise yakut, turkuaz ve lapis taşlarıdır.

Ahmet Maranki Burçlara Göre Renkler

Profesör Doktor Ahmet Maranki burçlara göre renklerin ve astroloji dünyasında burçlara göre olan renk uyumlarını gerek astroloji uzmanları gerekse bir çok uzman aynı konuda hem fikir oldukları gözlemleniyor. Trdiyet.com olarak burçlara göre renk uyumlarını sizlerle paylaşıyoruz.
Koç burcunun genel olarak renkleri kırmızı ve kırmızının tonları ve parlak renkler olarak gözlemlenmektedir.
Boğa burcunun mavi ve mavinin tonları ayrıca yeşil renkte boğa burcunun renkleri arasındadır.
İkizler burcunun renkleri beyaz, gümüş renkleri ve sarı bunun yanında boğa burcundaki gibi yeşil ve yeşilin tonları ağırlık olarak kullanılmaktadır.
Yengeç burcunun renkleri soğuk ve açık mavi, gümüş ve gümüş gri tonlar, inci rengi ve sadeliği temsil eden beyaz renk yengeç burcunun renkleri arasındadır.
Aslan burcunun renkleri sarı, turuncu, altın rengi ve kırmızı olarak boy göstermektedir.
Başak burcunun renkleri mavi, altın rengi ve tonları, mavi ve açık mavi renk tonları ayrıca sarı renk başak burcunun renkleri arasındadır.
Terazi burcunun renkleri kraliyet mavisi, gök mavisi ve açık kapalı mavi tüm tonlar ağırlıklı olduğu gözlemlenmiştir. Ametist rengi de terazi burcunu kapsamaktadır.
Akrep burcunun renkleri koyu kırmızı, kahverengi, siyah ve gri renklerdir.
Yay burcunun renkleri lila, leylak, mor, ametist rengi yay burcunun renkleri arasındadır.
Oğlak burcunun renkleri, siyah, gri, menekşe ve koyu kahverengi renklerdir.
Kova burcunun renkleri genel olarak tüm renkleri kapsamaktadır. Kırmızı, yeşil, mavi siyah, beyaz tüm renkleri kaldırabilen tek burç olarak kova burcu gözükmektedir.
Balık burcunun renkleri mor, menekşe renkleri ve deniz yeşilidir.

www maranki com burclar, prof dr ahmet maranki burclar ve renkleri, dr ahmet maranki burclar, burclar hangi hastaliklarla karsikakaya,

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver