Ahmet Maranki Boy Uzatma Kürü-Ahmet Maranki Boy Uzatma Formülü Hakkında Bilgi

Aşağıda Ahmet Maranki Boy Uzatma Kürü-Ahmet Maranki Boy Uzatma Formülü ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet Maranki Boy Uzatma Kürü-Ahmet Maranki Boy Uzatma Formülü

Boy uzatıcı çorba olarak adlandırılan bu Ahmet Maranki boy uzatma formülü ile çocuklarda ve bebeklerde boy uzamasını sağlayabilir ve hatta keçi sütü desteği ile yetişkinlikteki boy potansiyelini en az 6-7 santim arttırabilirsiniz. Boy uzaması için bebeklerin ve çocukların beslenmesi çok önemlidir. Zaten doktorlar ve beslenme uzmanları da bunu her fırsatta belirtiyorlar. Bugünkü boy uzatma formülü ise boy uzaması için gerekli olan protein, vitamin, bitkisel enzimler ve kalsiyum gibi temel maddeleri bir araya getiren mucize bir formülü uzun yıllar boyunca bebeklere ve çocuklara içiriniz.

Çocuklar da boy uzaması ve kemik gelişimi için ne yapılır? Çocukların gelişimi için evde ne yapılabilir? Kemik erimesine ne iyi gelir?

Ahmet Maranki çocuklarda boy uzamasını ve kemik gelişimini sağlayan, aynı zamanda kemik erimesine de iyi gelen bir çorba öneriyor…

Ahmet Maranki’nin önerdiği Çocuklarda Boy Uzaması ve Kemik Gelişimine Yardımcı Çorba Tarifi :

Gerekli Malzemeler:

* İri balık kılçığı

* Marul, pazı, havuç, lahana, ıspanak, fesleğen, biberiye, sirke, limon, zeytinyağı, tuz.

Boy Uzatıcı Çorbanın yapılışı:

Bir tenereye su koyup, balık kılçığını içine atın. Sebzelerin hepsinden 2-3 dal ve diğer malzemelerin hepsini atıp kaynamaya bırakın. Bir süre kaynayan çorbanın içerisinden balık kılçıklarını çıkarın. Geri kalan karışımı blendırdan geçirin, afiyetle için.

Her gün taze olarak hazırlanıp içilmeli.

Oldukça besleyici olan bu çorba büyükler için de faydalıdır. Kadınlarda menopoz sonrası kemik erimesine iyi gelir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver