Ahmet Maranki Barsak Çalıştırması İçin Bitki Kürü-Bağırsak Tembelliğine Bitkisel Çözüm Hakkında Bilgi

Aşağıda Ahmet Maranki Barsak Çalıştırması İçin Bitki Kürü-Bağırsak Tembelliğine Bitkisel Çözüm ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet Maranki Barsak Çalıştırması İçin Bitki Kürü-Bağırsak Tembelliğine Bitkisel Çözüm

çocuklarda kabızlık, erkeklerde kabızlık, hamilelikte kabızlık, kabızlığa iyi gelen bitkiler, kabızlığa iyi gelen yiyecekler, kabızlık, kabızlık tedavisi, kadınlarda kabızlık
Kabızlık, tuvalete hiç çıkamama veya çok seyrek tuvalete çıkma olarak adlandırılır. Kabızlığın başlıca nedenleri, susuz gıdaların yenmesi, mide rahatsızlıkları, bağırsak rahatsızlıklar, basur, sürekli oturma, kabızlığa yol açan etmenler arasında sayılabilir.
Prof. Dr. Ahmet Maranki kabızlığı önlemek için bir çok bitki önermektedir. Kabızlığı önlemek için balık, çavdar ekmeği, ıspanak, salata ve mercimek kullanılır. Bunun yanında, kayısı, elma, bal, pekmez, erik reçeli, bul su ve şekerli su içmek kabızlığı önleyebilir.
Bütün bu saydıklarımızın haricinde Prof. Dr. Ahmet Maranki’ nin önerdiği bitkisel kürlerde vardır.
İşte Ahmet Maranki’ den kabızlığa iyi gelen kürler:
** 1 su bardağı kaynar suyun içerisine, 5-6 yaprak sinemaki otu, 1 çay kaşığı anason ve rezene havanda güzelce ezilerek konulur. 15 dakika boyunca demlenir demlenerek yapılır. Bu kür aç karnına günde 1-2 bardak içilir.
** Sıcak suyun içine bal koyarak yapılan şerbet içilmelidir.
**10 adet lahana yaprağının kaynatılan suyu günde 2-3 bardak içilirse fayfdalı olur..
** 1 bardak suyun 10 gram kuru üzüm koyun. 10 dakika kaynatılıp, günde 3 bardak içilmelidir.
** Yarım litre suyun içerisine, 3 tatlı kaşığı çayır papatyası konulur. Papatyalı su 8 saat bekletildikten sonra 1 gün içerisinde tüketilmelidir.Kaynatılmaz.
** 15-20 adet taze gül yaprağı haşlanılır, şekerle tatlandırılarak içilir.
** Günde 1 kez aç karnına, 1 tatlı kaşığı keten tohumu, tozu suyla içilir. Bu karışım bağırsakların çalışması için çok faydalıdır.
** 3 tane orta boy soğanı ince ince doğrayarak ve bu soğanları yarım litre suyun içerisinde 1 gece bekletip günde 3 kez içmeniz gerekmektedir.
** Maydonoz ile salatalık kabuğunu kaynatarak içiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver