Ahmet Kural fotoğrafları Ahmet Kural kim Ahmet Kural rol aldığı dizi ve filmler

Ahmet Kural rol aldığı dizi ve filmler,

 

Bu biyografimiz de sinema ve dizi oyuncusu Ahmet Kural hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Ahmet Kural ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Ahmet Kural kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet Kural, 1982 yılında Kütahya’da dünyaya geldi. Babası Emniyet Müdürüdür. Ablası sayesinde lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katıldı. Selçuk Üniversitesi Radyo televizyon sinema bölümünü okudu ve Bilkent Üniversitesin de master yaptı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Fikrimin İnce Gülü adlı dizi ile tv ekranlarına çıktı ve herkesin tanıdığı biri haline geldi.

Ahmet Kural Resimleri

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

Rol aldığı bazı dizi ve filmler; Fikrimin İnce Gülü, Evimin Erkeği, Gazi, Kahramanlar, Bir Bulut Olsam, Ramazan Güzeldir, Elde Var Hayat, Üsküdar’a Giderken, Behzat Ç., İşler Güçler, Memleket Meselesi, Çalgı Çengi, Güneşin Oğlu

Etiketler: :
ahmet kural kaç yaşında, ahmet kural kimdir boyu, ahmet kural kimdir nerelidir, ahmet kural liseyi nerede okudu, çağatay ulusoyun boyu kaç

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver