Ahmet Aydın özgeçmişi Ahmet Aydın kaç yaşında Ahmet Aydın kim

Ahmet Aydın kim,

 

Bu biyografimiz de Siirt Valisi Sayın Ahmet Aydın hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Ahmet Aydın ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Ahmet Aydın kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet Aydın, 1967 yılında Deniz’linin Çivril İlçesi Kıralan Kasabasında dünyaya geldi. Evli ve dört çocuk babasıdır.

1990 yılında Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Avukatlık stajını 1991 yılında Diyarbakır Barosu’nda tamamladı. 1992 yılında Kaymakam Adayı olarak Aydın’da göreve başladı.Yabancı dil ve mesleki eğitim için 8 ay İngiltere’de kaldı. 1995 yılında Denizli-Babadağ ve Burdur Yeşilova Kaymakam Vekilliği yaptı. 1996 yılında Tokat-Almus Kaymakamlığı’nın ardından sırasıyla Ardahan-Damal Kaymakamlığı, Batman Vali Yardımcılığı, Kastamonu -Pınarbaşı ve Azdavay Kaymakamlığı, Siirt Vali Yardımcılığı, Diyarbakır Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2003 yılında Siirt Vali Yardımcısı olarak görev yaptığı sırada, yaşanan deprem nedeniyle 2 ay süreyle Bingöl Vali Yardımcılığı görevini ifa etti.

Ahmet Aydın Resimleri

Foto Galeri Açılıyor Bekleyiniz… Görüntüleme Hatası

2006 yılında Diyarbakır İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevine atandı. Diyarbakırspor Kulübü Başkanlığı, Sur Belediye Başkanlığı ve Diyarbakır Valiliği Hizmet Vakfı Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2009 yılında İstanbul Vali Yardımcılığına atandı. 24 Ağustos 2010 tarihinde Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri olarak görev yapıyorken, Bakanlar Kurulu’nun 01.08.2012 tarih ve 2012/3511 sayılı kararı ile Siirt Valisi olarak atandı.

Etiketler: :
siirt valisi ahmet aydın kimdir, ahmet aydın vikipedi, ahmet aydın ile ilgili yorumlar, ahmet aydın kaç yaşında, ahmet aydın kimdir, ahmet aydın siirt wikipe, ahmet aydin wiki

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver