Ağda İle Tüylerden Kurtulun, Sir Ağda İle Tüy Sorunları Bitiyor, Tüy Sorunları

tüy sorunlarına bitkisel çözüm, tüylerden kurtulmanın basit yolları, tüysüz bir güzellik için, tüysüz bir hayat için

Tüy’lerden kolayca kurtulmanın yolları burada

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Genetik olarak bir yapısal bozukluğu olmayan kadınların pek çoğu tüylenme sorununa karşı sir ağdayı uyguluyor. Eskiden kullanılan Şeker ağdası, artık günümüzde tahtını sir ağdaya kaptırmış durumda. Bunun nedeni ise, tüylerin çıkış sürelerinin şeker ağdaya oranla daha uzun olması ve daha steril bulunması. Özellikle kadınların kabusu haline gelen tüy sorunları, eskiye oranla yeni nesil yaşam tarzın da kurtulması daha kolaylaştırılmış bir durumda. Tüylerden kurtulmanın bir çok yolu olmasına rağmen, ben herzaman için sizlere ağda uygulamasını tavsiye ediyorum. Nedeni en azından daha sağlıklı olması. Lazer epilasyonu hepimiz biliyoruz, ama lazer epilesyon hakkında çıkan yerlı veya yersiz şekilde gündeme oturan söylentileride duymuşsunuzdur. Bu nedenden ötürü sinek küçüktür fakat mide bulandırır diyip sizlere kuaförlere gitmeye ihtiyaç duymadan evde tüy sorunlarından kurtulmanız adına önemli tavsiyelerde bulunuyoruz…

 

Ağda artık evde yapılıyor!

Bayanların en büyük sorunu olan tüylenme, artık evlerde çözüm buluyor. Değişik markalara ait hazır sir ağda bezleri, hayatı kolaylaştırıyor ve saat kaç olursa olsun sizi kuaföre gitme derdinden kurtarıyor. Tabii ki ağdayı nasıl yapacağınızı bilmeniz de gerekiyor! Milliyet’in haberine göre, en hassas bölgelerimizden olan yüzümüzde çene ve bıyık bölgesi daima sorun olur. Bu tüylerden kurtulmak için öncelikle cildimizi bir temizleyici yardımıyla temizliyoruz. Sonrasında ağdamızı kılların çıkış yönüne doğru sürüyoruz. Tek kullanımlık kağıt pedi ağdanın üzerine yapıştırıp, elimizle bastırıyoruz. Kılın çıkış yönünden ters tarafa doğru ise hızlı bir şekilde çekiyoruz.
Tüy alma işleminin ardından mutlaka ağda yapılan bölgede kalan ağdaları temizlemek için dezenfekte etmemize yarayan ürünleri kullanıyoruz. En son işlem ise ciltte oluşabilecek hassasiyeti önlemek adına cildi rahatlatan yatıştırıcıyı uyguluyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver