Ağ Gözetleme Uygulaması Ücretsiz İndir Heroix Longitude Community Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ağ Gözetleme Uygulaması Heroix Longitude Community Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Heroix Longitude Community isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Heroix Longitude Community programı güçlü bir ağ gözleme (network monitoring) programı olarak öne çıkıyor ve aynı zamanda tamamen ücretsiz. Ağınızda gerçekleşen ağ ve bilgisayarların gerçekleştirdikleri aktiviteleri gözlemlemenize olanak sağlayan bu programı kullanırken bilgisayarları gruplara ayırabiliyor ve takip edeceğiniz uygulamaları belirtebiliyorsunuz.

Programın hazırladığı tarihçe ve raporlara internet tarayıcınızın arayüzünü kullanarak erişebiliyor ve dilerseniz alarm ve bildirimler ayarlayarak belli olaylarda size e-posta ile uyarı gelmesini sağlayabiliyorsunuz. 

Programın bu ücretsiz versiyonu 5 cihaz ve 2 Vmware soketini destekliyor. Maalesef daha fazla özellik istendiğinde programın ücretli sürümüne geçiş yapmak gerekiyor.

Programın ihtiyaç duyduğu bilgisayar özellikleri şu şekilde:

• 2.4 GHz Intel Pentium 4 veya Xeon işlemci• 2 GB bellek• 30 GB disk alanı• 100 Mb Ethernet kartı• Internet Explorer 7 veya üstü

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver