Adobe Reader alternatif Adobe Reader karşılık program Adobe Reader rakip alternatif Adobe Reader programı

Etiketler: Adobe, Adobe Reader, FOXİT

FOXİT READER Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

FOXİT READER

Adobe Reader alternatifi Foxit’in yeni sürümü yayınlandı, 3 kritik açık kapatıldı. Tamamen ücretsiz olan Foxit Reader boyut, hız ve performans açısından gün geçtikçe kullanıcıların ilgisini çekmekte olan Foxit Reader yükselişine yeni versiyon ile devam ediyor.

Foxit reader

Pek çok kişi tarafından PDF dokümanlarını görüntülemek için en iyi Adobe Reader alternatifi olarak gösterilen Foxit’te uzun bir süredir güvenlik açığı sorunu yaşanıyor. Üstelik bir değil, iki değil, tam üç kritik açık söz konusu. Foxit, bu hafta üç açığı da kapatacak acil bir yama yayınladı ve güvenlik sorununu giderdi.

Açıklardan ilki JBIG2 resim sıkıştırma formatı ile ilgili. Aynı format ile ilgili bir sorundan Adobe Reader da muzdarip. Ocak ayında hacker’ların keşfettiği sorunu Adobe’nin de önümüzdeki günlerde bir yama ile kapatması bekleniyor. Foxit’in sorunu da JBIG2 ile ilgili olmansa rağmen problemi farklı. Ama Foxit’teki açıkların ortaya çıkmasında Adobe’nin JBIG2 sorununun payı büyük. Çünkü Foxit araştırmacıları Adobe’nin sorununu duyduktan sonra Foxit’te de benzer bir açık olup olmadığı merak edip, detaylı bir inceleme yapınca bahsi geçen üç sorunu tespit etmişler.

Foxit’in diğer iki güvenlik açığı ise programın beklenmeyen bir hata vererek kapanmasına veya hacker’ların bu yöntemi kullanıp araya girerek sisteme müdahale edebilmelerini sağlıyor.

FOXİT READER indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Son Aramalar: Adobe, Adobe Reader, Adobe Reader alternatif, Adobe Reader karşılık program, Adobe Reader rakip, alternatif Adobe Reader programı, FOXİT, Foxit indir, FOXİT READER, Foxit Reader güvenlik açığı, Foxit Reader hemen indir, Foxit Reader hızlı indir, Foxit Reader indir, Foxit Reader özellikleri, Foxit Reader yama, pdf dosyaları, pdf dosyaları nasıl açılır, pdf dosyalarını açmak için program, READER

pdf adobe yazi nasil silinir, foxit reader sayfa silme, hasar gören pdf dosyası, ak, telefondaki adobe reader dosyaları nasıl silinir, foxit reader pdf sayfa silme, foxit reader yeni dosya kaydetmek, foxit readerda nasıl yazı silerim, foxit readerda sayfa nasıl silinir, foxit readerde dosya kaydetme

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver