Adobe Reader 10.1.1 Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:Adobe Reader 10.1.1  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,Adobe Reader 10.1.1  Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama,Adobe Reader 10.1.1  Direk İndir Tek Link, Full İndir Download,Adobe Reader 10.1.1  Demo İndir Demosu, Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Adobe Reader

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Reader yazılımı elektronik doküman paylaşımı konusunda dünya standartı olarak belirlenmiş PDF formatındaki dosyaları açabilmenize yardımcı olan ücretsiz bir PDF okuyucudur.

Tüm PDF dosyalarını açabilen ve hepsiyle uyum içinde çalışabilen tek PDF gösterici olan Adobe Reader ile PDF dosyalarını açabilir, gösterebilir, doküman içinde arama yapabilir, dokümanları dijital olarak imzalayabilir, onaylama ve tanımlamalar yapabilir, yazıcıdan baskı alabilir ve sahip olduğunuz diğer PDF dosyaları ile birleştirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sade bir görünüme sahip olan program basit menüleri ile tüm bilgisayar kullanıcıları tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Adobe Reader bir PDF dosyası açtığınızda ve bu dosyayı incelerken ihtiyacınız olabilecek tüm araçları içeren güçlü bir yardımcı araçtır.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver