Adobe Lightroom 5 Bedava İndir, Adobe Lightroom 5 Ücretsiz Yükle

İşte merakla beklenen program nihayet gün yüzüne çıktı. Tasarımcıların ve fotoğrafçıların bir numaralı favorisi olan Adobe Lightroom’un Betası yayınlandı.

Peki yeni nesil Adobe Lightroom 5’in öne çıkan özellikleri nelerdir?

Sponsorlu Bağlantılar

Fırçanızla harikalara imza atın!

İnsanoğlu resimleri işlemeye ve düzenlemeye başladığından beri reklamlarda diğer birçok şeye kadar görüş güzelliğimizi değiştirdi diyebiliriz. Reklamların eskisine göre daha etkileyici olması da bir yana profesyonel fotoğrafçılıkla çok iyi projeler ortaya çıkabiliyor. Popüler fotoğrafçılıkta Adobe’nin son versiyonu Lightroom 5 tanıtıldı.

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Bildiğiniz gibi fotoğraf düzenleme ve yönetmede profesyonel anlamda piyasadaki tek isim Adobe Photoshop. Bir çok alternatifine rağmen henüz daha iyisi gelmedi ve hızlı gelişmelerine de bakılacak olursa uzun süre daha gelemez gibi görünüyor.

Adobe Lightroom 5 betayı duyurdu

Lightroom 5’in beta sürümü şimdi herkes için deneme sürümünü sundu. Birçok yenilikle kullanıcılara açılan Lightroom 5, Adobe Photoshop Lightroom 4’ün geliştirilmiş versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Adobe Lightroom 5 betayı duyurdu

Bakış açısı, resimleri yönetim ve görsel efektler eklenmiş ve daha profesyonel bir ara yüz kazanmış durumda. Resimlere yapılan değişiklikler daha hızlı ve bu versiyonda görselliğe önem verilmiş gibi görünüyor.

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver