Adet Sancısı Nasıl Geçer-Regl Sancısına Bitkisel Çözüm Kürü Hakkında Bilgi

Aşağıda Adet Sancısı Nasıl Geçer-Regl Sancısına Bitkisel Çözüm Kürü ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adet Sancısı Nasıl Geçer-Regl Sancısına Bitkisel Çözüm Kürü
civanpercemi bitkisel kürü

civanpercemi bitkisel kürü

Kadınların bir çoğunda bir takım adet düzensizlikleri görülebilmektedir. Bu adet düzensizliklerinin önemli bir kısmı ise adet öncesi sancı adı verilen ağrı ve sancılardır. Adet sancılarının hormon düzensizliği neticesinde görülebilmesi mümkün olduğu gibi adet kanamasının geç başlaması yani halk arasındaki tabiriyle adet sökülmesi olayının gecikmesi de bir diğer önemli etkendir. Adet düzensizliklerine karşı Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu civanperçemi kürünü tavsiye ediyor. Özellikle genç bayanlarda sancılı geçen adet kanamaları öncesi dönemin İbrahim Saraçoğlu Civanperçemli Kür tarifi ile çok daha ağrısız ve acısız geçtiğini kullananlar bildiriyorlar.

 

Adet Sancıları için civan perçemi kürü nasıl yapılıyor şimdi kısaca bunu size aktaracağız.

Civanperçemi kürü adet kanamasının başlamasına 72 saat kala tatbik edilmeye başlanır ve adet kanamaları tamamen kesilesiye kadar uygulaması sürdürülür.

Civanperçemi kürünün hazırlanışı: Bir tutam civanperçemi (yaklaşık beş gram) yarım litre kaynamakta olan suyun içine atılır. Ağzı kapalı olarak hafif (kısık) ateşte 3 dakika demlenir. Soğuduktan sonra süzülür.

Civanperçemi kürü nasıl uygulanır?

Adet döneminin başlamasına üç gün kala hergün sabah ve akşam bir su bardağı içilir.

Hergün taze olarak hazırlanır. Reglinin bitimine kadar devam edilir. Bu kür her regl döneminde beş-altı ay uygulanır.

Adet sancıları çok şiddetli ise, bu taktirde adet başlamadan bir hafta önce kür uygulamaya başlanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver