Adet Dönemi Sivilceleri, Adet Dönemi Sivilceleri İçin Ne Yapmalı, Adet Dönemi Sivilceleri Nasıl Geçer

adet dönemi sivilceleri nasıl giderilir, adet dönemi sivilcelerine bitkisel çözüm, adet dönemi sivilcelerine doğal çözüm, adet dönemi sivilcelerine iyi gelen maske

Adet dönemi sivilcelerine maske tarifi

her genç kızın en büyük problemlerinden biri olan adet dönemi çıkan sivilceler, adeta güzelliğe kara bir gölge gibi düşmekte ve adetin yaşattığı sıkıntının yanı sıra bir de bu sorun genç kızları bir hayli üzmektedir. Adet dönemi çıkan sivilcelerinizin bir an evvel ortadan kaybolmasını istiyorsanız, güzellik uzmanlarının önermiş olduğu bu bitkisel maskeyi deneyebilirsiniz. Adet dönemi sivilcelerinin üzerinde oldukça etkisi bulunan bu maske, kuru maya, aspirin ve oksijenli su ile hazırlanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Adet dönemi sivilceleri için kullanılacak olan bu maske aynı zamanda cildi temizliyor, cildin nefes almasını sağlıyor ve sivilcelerin geride bırakacağı izleri de yok ediyor. Kısacası kadınların adet dönemlerindeki cilt sorunlarına bu maske kökten çözüm oluyor. Sivilceler için bu maskenin ne kadar etkili olduğunu deneyin ve görün.

Malzemeler

 • 1 adet aspirin
 • 1 çay kaşığı kadar oksijenli su
 • 1 çay kaşığı kuru maya
 •  

  Hazırlanışı ve uygulanışı

  1 adet aspirini ezerek toz haline getirin. Toz haline getirilmiş olan aspirini kuru maya ve oksijenli su ile iyice karıştırın. Ardından karışımı sivilcelerin üzerine sürün. 20 dakika cildinizde bekletin. Son olarak ılık su ile cildinizi temizleyin.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Cevap Ver