Ada Kurtarma Oyunu Ücretsiz İndir Kurtarma Timi Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ada Kurtarma Oyunu Kurtarma Timi Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kurtarma Timi Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Güçlü bir fırtına sonrasında yıkılan üç adayı tekrar inşa etmeye hazır mısın? Adada bulunan kurtarma timini kontrol edeceğin Kurtarma Timi oyununda yıkılan bina enkazlarını kaldırmalı, hasarlı binaları tamir etmeli ve ulaşım için tüm köprüleri onarmalısın. Görevlerin bunlarla da sınırlı değil. Zamana karşı yarışmalı ve bulduğun değerli taşları toplamalı, yangınları söndürmeli veya boğulmadan insanları kurtarmalısın.Daha fazla işçi kullanabilmek için enkazları kaldırmalı, kaynak sorununu çözmek için hasarlı restoranları, evleri ve kereste fabrikalarını onarmalı ve adanın her köşesine ulaşabilmek için köprüleri, helikopter alanlarını ve tersaneleri tamir etmelisin. Fırtınanın yıkıcı gücünü gösterdiği bu üç adayı yeniden inşa etmek ister misin?

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver