Activia yogurt faydalari zararlari-Activia yogurtun faydası zararlı Hakkında Bilgi

Aşağıda Activia yogurt faydalari zararlari-Activia yogurtun faydası zararlı ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Activia yogurt faydalari zararlari-Activia yogurtun faydası zararlı

Activia sağlık faydası sunan bir yoğurttur, düzenli olarak tüketildiğinde içerdiği probiyotikler sayesinde sindirim sisteminizi düzenlemeye yardımcı olur.

Activia üretilirken taze süt, yoğurt mayası ve doğal probiyotik maya kullanılır, Activia’nın meyveli çeşitleri mevsiminde toplanmış meyveler kullanılarak üretilir.

Activia’nın içerisinde vücudunuza zarar verebilecek herhangi bir madde bulunmaz.

Ayrıca ilaç ya da koruyucu katkı maddesi içermez, bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Bununla birlikte Activia, kalsiyum açısından iyi bir kaynaktır ve yüksek kaliteli protein içeriğine sahiptir.

Activia; Danone uzmanlığı, ultrahijyenik üretim koşulları, üstün süt kalitesi ile her paketinde yeterli probiyotik bulunması için gerekli ortamı sağlamakta, böylelikle sindirim sisteminizi düzenlemeye yardımcı olmaktadır. Activianın bu faydası birçok bilimsel çalışma ile de kanıtlanmıştır. Ayrıca yavaş bağırsak geçişi, şişkinlik, gaz v.b. sindirim sistemi problemi yaşadığını beyan eden 1.000 kişi ile yapılan çalışmalarda da Activia’nın olumlu etkileri gözlemlenmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver