ActiveSync Windows Mobile Masaüstü Programı Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Microsoft ActiveSyncWindows Mobile işletim sistemi tabanlı akıllı telefonlar (smartphone) için çıkan en son eşleme (senkronizasyon) yazılımıdır.

ActiveSync Microsoft Outlook verilerini (e-postalar, kişiler, notlar, görevler vb) Windows Mobile işletim sistemine sahip cep telefonunuz ile tam anlamıyla eşitleyebilir. Outlook dışında kalan diğer bilgilerinizi, Office belgelerinizi, müziklerinizi, resimlerinizi, videolarınızı cep telefonunuza kolaylıkla aktarmanızı sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

ActiveSync masaüstü bilgisayarlarıyla senkronize olmanın yanı sıra; bilgisayarınıza fiziksel erişiminiz yokken herhangi bir kablosuz ağa bağlanıp internet üzerinden Microsoft Exchange Server 2003 aracılığıyla, elektronik posta, takvim, görev listesi ve irtibat bilgilerinizi günceller .

ActiveSync‘İn 4.5 sürümü USB kablosundan, Bluetooth ya da Kızıl Ötesi üzerinden bilgisayarınızla bağlantı kurabilir. Ayrıca Microsoft Exchange‘in bilgisayar ile ortaklık ve bağlantı konusunda çeşitli sorunları çözen iyileştirme ve güncellemeler içermektedir.

Editör Notu: ActiveSync, Windows Vista’dan sonra değişmiş olup Windows Mobile Device Center(Windows Mobile Aygıt Merkezi) adını almıştır.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver