Acronis True Image Yedekleme Programı Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Acronis True Image 2013, Windows ve kullandığınız uygulamaların anlık olarak birebir yedeğini almanıza olanak veren son teknoloji bir (backup) yedekleme programıdır.

Acronis True Image içinde yer alan Disk imaging ile herhangi bir sistem çökmesi durumunda sabit diskinizi ya da istediğiniz dosyaları dakikalar içerisinde geri döndürebilirsiniz. Acronis’in patentli disk imaj alma (hdd image backup) özelliğini kullanarak bilgisayarınızın anlık durumunu kaydedebilir (Kurulmuş programlar, ayarlar vs) ve istediğiniz anda bu duruma dakikalar içinde geri dönebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Acronis True Image programının diğer önemli bir özelliği ise Disk Clone. Örneğin eski diskinizde boş yer kalmadı ve yeni bir disk aldınız fakat baştan kurulum yapmak, ayarları aktarmak vs. gibi işlerle uğraşmak istemiyorsunuz. Tam bu noktada Disk Clone işinize çok yarıyor, eski diskinizdeki tüm dosyaları yeni aldığınız diske otomatik olarak kopyalıyor ve herhangi bir kurulum yapmadan yeni diskinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Try & Decide (Dene ve Keşfet) özelliği sayesinde Acronis, sisteminizi riske atmadan yeni programları kurup denemenize veya kuşku duyduğunuz e-posta eklerini açmanıza olanak verir. Bu özelliği kullandığınız sırada bütün işlemler diskinizde özel bir bölümde gerçekleştirilir ve yaptığınız değişikliklerden memnun kalmazsanız tek tıklama ile yapılan tüm değişiklikleri geri alabilirsiniz.

Acronis programının Nonstop Backup özelliği bilgisayarınızdaki değişiklikleri gerçek zamanlı olarak izler ve değişen dosyaların otomatik olarak yedeğini alır.

Acronis True Image 2013, Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 uyumludur.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver