Açlık Oyunları Mobil Oyunu: iPhone, iPod touch ve iPad İçin Ücretsiz İndir Hunger Games: Girl on Fire Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Açlık Oyunları Mobil Oyunu: iPhone, iPod touch ve iPad İçin Hunger Games: Girl on Fire Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hunger Games: Girl on Fire isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Son günlerin en popüler filmi Hunger Games‘in (Açlık Oyunları) resmi oyunu. iPhone, iPad ve iPod Touch ile çalışan oyun atari günlerini anımsatan grafiklere sahip.

Oyunda filmin konusuna paralel bir hikaye var. Başroldeki karakterimiz Katniss Everdeen, oku ve yayıyla ölüm kalım savaşından sağ çıkmaya çalışıyor. Indie oyun tasarımcıları Adam Saltsman, Danny Baranowsky ve Paul Veer tarafından tasarlanan oyun klasik bir platform ve ateş etme oyunu. Kendi bölgesinden ayrılan 8 bit‘lik kahraman Katniss’in sağ salim evine dönmesine yardım etmek için hemen oyunu indirerek filmin heyecanını mobil cihazınıza taşıyabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver