Açılır Pencere Engelleme Programı Ücretsiz İndir Hitware Popup Killer Lite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Açılır Pencere Engelleme Programı Hitware Popup Killer Lite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Hitware Popup Killer Lite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternetten para kazanma çılgınlığı arttıkça web sitelerinde daha fazla reklam yerleştirecek alan kıtlığa giriyor. Webmaster’lar da sayfaya yerleştiremedikleri reklamları açılır pencere olarak kullanmayı tercih ediyorlar.

Elbette ki ekranınızda fazladan yer kaplayarak zamanınızı ve dikkatinizi çalan bu istenmeyen pencerelerden rahatsız olmayan yoktur. Durum bu olunca şiddetle bir açılır pencere engelleyiciye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada tamamen ücretsiz olan Hitware Popup Killer beyaz ve siyah liste oluşturma imkanıyla belli sitelerdeki popup pencerelere izin verirken bilmediğiniz sitelerdekileri tamamen engelliyor.

Özelleştirilebilir uyarı sesleriyle size hoş anlar yaşatabilecek olan bu ücretsiz yazılım ile aynı zamanda IP tabanlı messenger reklamlarını da engelleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver