Açık Kaynak Müzik Oynatıcı Ücretsiz İndir Clementine Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Açık Kaynak Müzik Oynatıcı Clementine Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Clementine isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Açık kaynak kodlu Clementine’ın Amarok 1.4’den esinlenen arayüz tasarımı, müziklere kolayca ulaşmak ve hızlı kullanım için geliştirildi. Program özellikle çalma listeleri oluşturma konusunda kapsamlı özelliklere sahip. Oluşturulan müzik listeleri M3U, XSPF, PLS ve ASX formatlarında hem içe hem dışa aktarılabiliyor.

Clementine’in diğer bir kullanışlı özelliği Last.fm, SomaFM, Magnatune, Jamendo ve Icecast üzerinden radyo dinleme imkanı sunması. Müzik etiketleri, albüm kapakları ve sanatçı fotoğrafları otomatik güncellenerek, müzik kütüphaneniz kusursuz hale getiriliyor.  Kısacası hem müzik kütüphanenizdeki eksikleri gideren hem de hızlı kullanım sağlayan bir ses oynatıcı arıyorsanız ücretsiz Clementine aradığınız program olabilir.

Clementine Müzik Çalar’ın Özellikleri:

Lokal kütüphane yönetimi.Last.fm, SomaFM, Magnatune, Jamendo ve Icecast internet radyolarını dinleme.Sekmelerde müzik listesi oluşturabilme ve M3U, XSPF, PLS, ASX formatlarında içe veya dışa aktarma.Şarkı sözü, sanatçı fotoğraf ve biyografileri.MP3, Ogg Vorbis, Ogg Speex, FLAC veya AAC formatlarını destekler.MP3 ve OGG dosyalarında etiketleri düzenleyerek kütüphanenizi organize edebilirsiniz.MusicBrainz sitesi üzerinden otomatik etiket güncelleme.Last.fm üzerinden albüm kapağı güncelleme.Çapraz platformda çalışır. (Windows, Mac OS X, Linux)Mac OS X (Growl) ve Linux (libnotify) için masaüstü uyarı özelliği.iPod, iPhone veya USB oynatıcı üzerinden müzik kopyalama.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver