Acıbadem Yağının Faydaları Nelerdir-Acı Badem Yağı Cilde Faydaları Ne İşe Yarar Hakkında Bilgi

Aşağıda Acıbadem Yağının Faydaları Nelerdir-Acı Badem Yağı Cilde Faydaları Ne İşe Yarar ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Acıbadem Yağının Faydaları Nelerdir-Acı Badem Yağı Cilde Faydaları Ne İşe Yarar

Acıbadem yağı özellikle cilt bakımı ve cilt germe, gençleştirme açısından faydaları olan bir bitkisel yağ türüdür. Acı badem, sütü ve kremi de olan ancak bu ürünlerin acıbadem yağı ile alakası olmayan ürünlerdir. Yukarıda da söylediğimiz gibi acı badem yağı nelere iyi gelir dersek, en önemlisi kuru ciltler için cilt nemlendirici ve cildi gençleştiren bir etkisinin olduğunu hatırlatmak gerekiyor.

Acıbadem Yağı Ne İşe Yarar

Acıbadem yağının içindekiler : Protein, şeker ve amigdalin içerir.

Acıbadem Yağının Faydaları: Öksürük kesici, idrar arttırıcı, kurt düşürücüdür. Kan şekerini düşürür, nemlendirici, kuru ve çatlak ciltler için kullanılır. stres ve yorgunluğu giderir.
Acıbadem Yağının Kullanım Şekli: Günde 3 defa bir çay bardağı suya veya şekere 2 damla damlatılarak alınır. Bebeklerin kabızlığında eşit miktarda bal veya pekmezle karıştırılıp 4-5 saate bir çay kaşığı verilir.
Acıbadem Yağının Zararları ve Yan Etkileri:Fazlası zararlıdır.Saklama KoşullarıSerin, ışıktan uzak ve ağzı sıkıca kapalı olarak çokçukların ulaşamayacağı bir yerde saklanmalıdır.

Acıbadem Yağı Fiyatı: Acıbadem yağı eczanelerde ml hesabına göre satılmaktadır. 20 ml bir kutu acıbadem yağı fiyatları , 5-6 tl fiyata satılmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver