900 Kalorilik Diyet Listesi-900 Kalori Diyet Listeleri ile 3 Haftada 10 Kilo Zayıflama Hakkında Bilgi

Aşağıda 900 Kalorilik Diyet Listesi-900 Kalori Diyet Listeleri ile 3 Haftada 10 Kilo Zayıflama ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

900 Kalorilik Diyet Listesi-900 Kalori Diyet Listeleri ile 3 Haftada 10 Kilo Zayıflama

900 kalorilik diyet listesi sizlere kısa süreli ama etkili bir zayıflama deneyimi yaşatacaktır. Düşük kalorili diyet listelerinin temel sıkıntısı olan diyet süresince halsizlik, açlık ve bitkinlik hissi bu diyet formülü ile asla yaşanmıyor. Diğer yandan da diyet sonrası kilo alma riski de en aza indirilmiş bir diyet formülü ile karşı karşıyasınız. Yani diyeti bırakır bırakmaz aşırı bir biçimde önünüze ne gelirse yemediğiniz sürece ve günde 40-50 dakika yürüyüş yaptığınız sürece 900 kalorilik diyet listesi ile kalıcı zayıflama mümkündür.

900 kalorilik diyet listesini uygularken bunu çeşitli sportif faaliyetlerle ve hareketlerle desteklemeniz gerekiyor. Örneğin diyet boyunca haftalık olarak düzenli bazı egzersizleri yapmamız gerekecek. Diyet programını 21 gün uygulayacağımızı düşünürsek bu da 3 hafta gibi bir zaman dilimi sağlar bize. Birinci haftanın; Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günlerini şu egzersiz hareketlerine ayırarak sağlıklı kilo vermeyi başarabilirsiniz.

Pazartesi günü ; 900 kalorilik diyet listesi örnek menüsüdür. Günlük kalori limitine dikkat ederek buna benzer diyet menüleri oluşturabilirsiniz. 15 dakika bisiklet bindikten sonra, 3 set olmak üzere 30 adet şınav çekin, Birinci set 10, ikinci set 10, üçüncü set 10 olmak üzere bunu uygulayın, Daha sonra 50 adet karın hareketi yapıyoruz. Birinci set 15, ikinci set 30, üçüncü set 20 olmak üzere mekik hareketini uyguluyoruz. Bu hareketten sonra, 150 kere ip atlıyoruz. Spor programımız bu şekilde olmalıdır. 900 kalorilik diyet programı için aşağıdaki günlük beslenme listesini uygulayabilir, yada besinlerin kalori miktarlarına göre kalori diyetinizi kendiniz düzenleyebilirsiniz.

Sabah kahvaltısı; Bir bardak yağsız süt, bir dilim peynir, bir adet haşlanmış yumurta, bir adet salatalık, bir adet domates ve bir dilim kepekli ekmek tüketebiliriz.

Öğlen yemeğinde; 90 gram tavuk haşlaması, mevsim salata ve bir kase yoğurtla birlikte iki dilim kepekli ekmek tüketilebilir. Öğlen yemeğinden yaklaşık olarak 1 saat sonra yukarıdaki spor programını uygulamaya başlayınız.

Akşam yemeğinde; Bir kase lahana çorbası, bir porsiyon yoğurt, 5 yemek kaşığı sebze yemeği, iki dilim kepekli ekmek yeterli olacaktır.

900 kalorilik diyet programı düşük kalorili bir diyet programıdır. Size uygun olmayabilir. Size uygun diyet listesini yalnızca uzman doktorların verebileceğini unutmayınız. Sağlıklı zayıflamalar.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver