8.Sınıf SBS Matematik Trigonometri Konu Anlatımı Konu Anlatımı Kısa Ders Notları Özet Ders İzle Videolu Anlatım

Etiketler: SBS Matematik Trigonometri Konu Anlatımı Video

Eğitim Bölümümüzde Bu Sayfada 8.Sınıf SBS Matematik Trigonometri Konu Anlatımı Konu Anlatımı Kısa Ders Notları Özet Ders İzle Videolu Anlatım Hakkında YGS, LYS, AÖF, KPSS, DGS, ÖSS Konu Anlatımı, Denemeler, Çıkmış Sorular, Çözümlü Sorular İle İlgili Bilgiler ve İndirme Linki Yer Almaktadır

Sponsorlu Bağlantılar

Bu videomuz da İbrahim Taş Hocamız çok ama çok önemli bir konumuz olan Trigonometriyi anlatacak. Çok önemli bir konu olduğu için hocamız Trigonometrinin önemli yerlerini, püf noktalarını anlatıp karşınıza çıkabilecek soru tarzlarına benzer soru tarzlarını çözerek konuyu daha iyi anlamanıza yardımcı olacak.

Video 20 dk 39 sn’dir. EnBasit.com olarak İbrahim Taş hocamıza videosu için teşekkür ederiz.

Ek Kaynak:

Konu anlatımlı videomuzu seyrettikten sonra EnBasit.com olarak  8.Sınıf Matematik dersini iyi bir şekilde öğrenebilmenize katkı sağlaması için 8.Sınıf Matematik dersinin tüm konu anlatımı videolarını,ders notlarını, örnek soru çözümlerini ve size yardımcı olacak birçok kaynağı bir araya getirdik. 8.Sınıf Matematik ana başlığına gitmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklamanız yeterli olacaktır. İyi Çalışmalar.

8.Sınıf Matematik (Tüm Kaynaklar)

http://www.vimeo.com/23737277

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver