5 Yeni Windows 7 Teması: Illusions, Fruit Ninja, Akrapovic Morsus

Microsoft bir kez daha harika Windows 7 temalarını ücretsiz olarak yayınlıyor. Uzun zamandır beklediğim yeni Windows 7 temaları en sonunda yayınlandı. Burada sizlere Microsoft’un en son çıkardığı Windows 7 temalarını sunuyorum. Hepsine bir göz atın ve istediğinizi tek tıkla bilgisayarınıza indirin.

Illusions –

Bu tema tam 19 duvar kağıdından oluşmaktadır. Hepsi de ilginç fakat dijital sanatın bir parçası olarak harikalar. Eğer  optik illüzyon fotoğraflarını seviyorsanız bu tema tam size göre. Bu tema paketinin içindeki duvar kağıtlarını çok seveceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Free Download Illusions Windows 7 theme

Fruit Ninja –

Bu isim sizlere popüler meyve doğrama oyununu hatırlatabilir. Fruit Ninja oyunu iPad, Xbox ve Kinect gibi farklı platformlarda oynanabilir. Fruit Ninja Windows 7 teması,  bu popüler oyundan tam 5 adet duvar kağıdı içerir. Hepsi de seveceğiniz türden kaliteli fotoğraflardır.

Free Download Fruit Ninja Windows 7 theme

Akrapovic Morsus –

Slovenyalı yarışçı Igor Akrapobic’in kurduğu üretim fabrikasından çıkan Morsus isimli son model motorsikletinin 6 adet kaliteli duvar kağıdını içerir.

 Free Download Akrapovic Morsus Windows 7 theme

The Gunstringer –

Kinect için yenilikçi bir oyun olan Gunstringer’in Xbox 360 için de çıkması bekleniyor. Bu oyun The Gunstringer isimli bir iskelet kovboya dayanır. Buradaki tema paketi ise bu güzel oyundan 6 harika duvar kağıdı içerir.

Free Download The Grustringer Windows 7 theme

Nordic Landscapes –

Bu yeni çıkan Windows 7 temaları arasındaki en güzel tema muhtemelen budur. Tam 17 adet manzara duvar kağıdı içerir. İçindeki duvar kağıtları doğanın sunduğu muhteşem doğal manzara fotoğraflarından olşumaktadır.

Free Download Nordic Landscapes Windows 7 theme

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver