5. Sınıf Sosyal Bilgiler Proje 2 ders notları kısa konu anlatımı özet

Etiketler: 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Proje 2 özet konu anlatımı videolu madde madde çok kısa, 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Proje 2 hakkında kısaca bilgi maddeler halinde

5. Sınıf Proje Görevleri

Belge Konumunu İndir…
SOSYAL BİLGİLER DERSİ PROJE ÖDEVİ
KONU: Tanıtım kitapçığı hazırlamaVERİLİŞ TARİHİ : TESLİM TARİHİ:  YÖNERGE:1-          Türkiye ‘ den bir bölgeden bir il belirleyin 2-          Belirlediğiniz ilin kültürel özelliklerini, doğal varlıklarını, tarihi güzelliklerini belirleyin.3-          Bu özelliklerle ilgili resimler temin edin.4-          Tanıtacağınız ille ilgili bilgiler toplayın.5-          Çizgisiz deftere topladığınız bilgileri bir bütün oluşturacak şekilde düzenleyin.6-          Defterinizi isteğe bağlı olarak kendi yaptığınız resimlerle süsleyebilirsiniz.
PUANLAMADA DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR1-          Belirlenen ille ilgili yeterli bilgi ve resmin toplanması (25puan)2-          Toplanan bilgilerin bir bütün oluşturacak şekilde sunulması (25puan)3-          Toplanan bilgilerin yeterliliği ve doğruluğu (20puan)4-          Ödev düzeni(sayfa düzeni, yazı güzelliği, kapak, kaynakça belirtilmesi… vb ) ( 20 puan)5-          Projenin zamanında yapılması ( 10 puan)

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver