5. Sınıf Fen ve Teknoloji Performans 8 ders notları kısa konu anlatımı özet

Etiketler: 5. Sınıf Fen ve Teknoloji Performans 8 özet konu anlatımı videolu madde madde çok kısa, 5. Sınıf Fen ve Teknoloji Performans 8 hakkında kısaca bilgi maddeler halinde

5. Sınıf Fen ve Teknoloji Performans Görevi

2010-2011 5.sınıf fen ve teknoloji performans görevleri indir,2010-2011 5.sınıf fen ve teknoloji performans görevleri 5.sınıf fen ve teknoloji performans görevleri download,5.sınıf fen ve teknoloji performans görevleri ara,5.sınıf fen ve teknoloji performans görevleri bul,5.sınıf fen ve teknoloji performans görevleri sunusu,5.sınıf fen ve teknoloji performans görevleri oku,5.sınıf fen ve teknoloji performans görevleri izle,5.sınıf fen ve teknoloji performans görevleri açıklaması indir,5.sınıf fen ve teknoloji performans görevleri dosyasını indir,5.sınıf fen ve teknoloji performans görevleri açıklaması,5.sınıf fen ve teknoloji performans görevleri Şiirleri,5.sınıf fen ve teknoloji performans görevleri şube toplantıları


Belge Konumunu İndir…
MADDEYİ TANIYALIM
Performans Ödevi : Hafta sonu doğum gününüze arkadaşlarınızı davet ettiniz. Anneniz sizin için börek, kurabiye ve kek yapıyor. İçecek olarak da ayran ve  meyve suyu hazırlıyor.Bu durumda, aşağıda verilen konulardan üç tanesini seçmeniz ve konunuzu tümüyle açıklayabileceğiniz bir ürünle sınıfa gelmeniz beklenmektedir.
Çalışmayı Hazırlama Süresi : 2 hafta
Araç-Gereçler : Serbest
Bu çalışma için annenizin,

  1. konu : Partideki yiyecek ve içecekleri hazırlarken hangi madde, eşya ve malzeme kullanılarak yapıldığını bir tablo halinde düzenleyiniz.
  2. konu : Partideki yiyecek ve içeceklerin yapımında kullandığı madde, eşya ve malzemenin başka nerelerde kullanılabileceğini araştırınız.
  3. konu : Partide yaptığı yiyecek ve içeceklerin hacimlerini ve kütlelerini hangi yöntemlerle ölçebileceğinizi açıklayan bir yazı yazınız.
  4. konu : Partide yaptığı yiyecek ve içeceklerden hangilerinin doğal, hangilerinin işlenmiş ve hangileri yapay malzemedir?
  5. konu : Partideki yiyecek ve içeceklerin yapımında kullandığı hangi maddeler suda çözünür? Açıklayınız.

konu : Partideki yiyecek ve içeceklerden hangilerini yapıldıkları maddelere ayırabilirsiniz ve bu ayırma işlemi için hangi yöntemleri kullanırsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver