3GP Video Format Dönüştürücü Ücretsiz İndir Xilisoft 3GP Video Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

3GP Video Format Dönüştürücü Xilisoft 3GP Video Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Xilisoft 3GP Video Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Xilisoft 3GP Video Converter tüm cep telefonu kullanıcıları için güçlü bir 3GP media formatı dönüştürme yazılımı. Bu program sizlere MPEG ve AVI dosyalarıızı 3GP formatına kolayca ve hızlı bir şekilde dönüştürmenizde yardımcı oluyor. Artık istediğiniz video dosyasını en favori filmlerinizi 3GP formatında cep telefonunuzda istediğiniz zaman izliyebiliceksiniz.

Bu programın desteklediği media formatları. AVI, MPEG1/2/4, WMV, MP4, MOV, RM, DV, UV, H264, bu formatları istediğiniz 3GP (3GPP), 3G2 (3GPP2) ve MPEG-4 (.mp4) olarak dönüştürme imkanına sahipsiniz.

Önemli! Desteklenen Telefon Modellerini bu adresten görebilirsiniz.

Dönüştürme işleminde giriş formatları:

Video formatları:

AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)

Ses formatları: 

MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Format

Görüntü formatları: 

BMP, GIF, JPEG, PNG

Dönüştürme işleminde çıkış formatları: 

Video formatları: 

AVI, MPEG, WMV, MP4, DivX, XviD, RM, 3GP, 3G2, MPEG-1, MPEG-4

Ses formatları:

MP3, WMA, AAC, OGG, M4A, RA, AC3, AMR

Görüntü formatları:

BMP

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver