3g Destekleyen Markalar 3g Destekleyen Modeller 3g Fiyat Tarifeleri

3g bilgi 3G Fiyat Tarifesi 3G genişbant 3gde Turkcell Fiyatları

turkcell3g.jpg

30 Temmuz itibarıyla kullanıma başlanacak 3G teknolojisi ile ilgili olarak, Turkcell abonelerinin ilk etapta kullanabileceği servis ve hizmetlerin bazılarının tarifeleri açıklandı. Bireysel ve kurumsal olarak ayrılan hizmetler sayesinde, mobil olarak her yerden genişbant internete erişebilmek, televizyon izleyebilmek, güvenlik kameralarını takip etmek mümkün. Turkcell aboneleri ayrıcalıklı olarak Lig TV izleme şansına da sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

Faturalı 3G internet
– 1 GB / 29 TL – 24 ay taahhüt karşılığı  VINN 3G Modem hediye, ilk 3 ay 19 TL
– 4 GB / 39 TL – 24 ay taahhüt karşılığı  VINN 3G Modem hediye, ilk 3 ay 19 TL
– 8 GB / 69 TL – 24 ay taahhüt karşılığı VINN 3G Modem hediye

Faturasız 3G internet
– Haftalık 1 GB / 19 TL
– Aylık 4 GB / 49 TL

Cepten internet
– 100 MB / 9,38 TL / 65 kontör – ilk 3 ay 3,94 TL / 30 Kontör

Tüm paketlerde paket aşım ücreti 5 kuruş / MB. Ayrıca fiyatlara tüm vergiler dahildir.

3G ile “Vınn”layın
Turkcell, 3G genişbant internet hizmetlerini “Turkcell Vınn” adını verdiği USB modemler ile sunacak. Üstelik taahhütlü olarak hizmetten yararlanmak istyenler “Turkcell Vınn”a ücretsiz olarak sahip olabilecek ve ilk üç ay sadece 19 TL ücret ödeyecek.

Görüntülü görüşme
Turkcell görüntülü görüşmeyi abonelerine ücretsiz olarak sunuyor. Normal konuşma fiyatı ile görüntülü görüşme fiyatı arasında bir fark olmayacak. Turkcell ayrıca 3G abonelerine bir saat görüntülü görüşmeyi hediye olarak veriyor.

Cep televizyonu
Turkcell’in cep telefonundan televizyon izlenebilecek servisinin ismi: Turkcell Mobil TV. Bu hizmetin standart paketini satın almak isteyen kullanıcılar aylık 4,95 TL, günlük ise 1 TL ödeyecek. Lig TV’li paketin ise fiyatlandırılması henüz belli değil.

Görüntülü çağrı merkezleri
3G’nin kullanıma başlanması ile birlikte, Turkcell’in çağrı merkezi görüntülü olarak hizmet verecek. Turkcell Teknoloji’nin gerçekleştirdiği teknik altyapı ile verilecek bu hizmetten ilk etapta yararlanacak diğer kurumlar ise; Akbank, Garanti ve Türkiye İş Bankası.

Cihazlı kampanyalar
Turkcell, 3G’nin sağladığı imkanlardan herkesin yararlanabilmesi için, anlaşmalı olarak cihaz satışı da gerçekleştiriyor. İlk etapta 1 GB internet paketi ile netbook sahibi olmak isteyenler ayda 69, aynı netbook ile 4 GB internet almak isteyenler 79 TL; HP’nin yeni dizüstü bilgisayarına sahip olmak isteyenler ise 1 GB’a 99, 4 GB’a 109 TL ödeyecek. Bunun haricinde 3G uyumlu bir çok model cep telefonunu da değişik alternatiflerle abonelere sunulacak. Daha önce bu tip kampanyalarla cihaz satın alanların paketlerinde veya ücretlerinde ise bir değişiklik olmayacak.

Turkcell’li Yaşam
Turkcell 3G ile ilgili servislerini “Turkcell’li Yaşam” ismi altında topladı. Turkcell’li yaşamda; Videobull, Video Facebookta, TurkcellGöz, videoGönder, Uzman TV, Görüntülü anında mesajlaşma, Toplu Video, 3G güvenlik kameraları, görüntülü yanıt sistemi gibi kurumsal ve bireysel olarak birçok servis daha yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver