3D Pencere Yöneticisi Ücretsiz İndir T3Desk Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

3D Pencere Yöneticisi T3Desk Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda T3Desk isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

T3Desk masaüstünüze 3 boyutlu bir görünüm kazandırarak işlemlerinizi daha kolay yapmanızı sağlar. Masaüstünüzde işlem yaptığınız sayfalar 2 ve 3 boyutlu transparan şekilde görüntülenir. Bu boyutlanmış pencereleri döndürebilir, çevirebilir, hareket ettirilebilir veya yakınlaştırabilirsiniz.

T3Desk benzerlerine göre daha küçük bir programdır. Ücretsiz programla gösterim ayarları, zoom ayarları, sesler, 3 boyutlu görüntü açıları veya transparanlık ayarları kişiselleştirilebilir. Windows 7‘de T3 butonlarını gruplayarak kullanabilirsiniz. Programı kısayol tuşları atayarak kullanmanız da mümkün. T3 Desk Aero Peek ile çalıştırıldığında 3 boyutlu pencerelerinizi thumbnail olarak da görebilirsiniz.ÖNEMLİ! Programın çalışması için Microsoft’un DirectX, GDI+ and Visual C++ 2008 bileşenleri işletim sisteminizde yüklü olmalıdır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver