3D Modelleme Yazılımı Ücretsiz İndir Now3D Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

3D Modelleme Yazılımı Now3D Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Now3D isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hemen her bilgisayar kullanıcısı hayatının bir döneminde grafikleriyle dudak uçuklatan oyunlara benzer oyunlar yapma hayaliyle dört dönmüştür. Hatta şu an bile bu hayalinden vazgeçmeyen EnBasit.com ziyaretçileri olduğunu hissedebiliyoruz.

İşte tam da bu hayallere uygun modeller tasarlayabileceğiniz, belki de hayalinizdeki oyunun evrenini hazırlayabileceğiniz başarılı bir program ile karşı karşıyasınız. Now3D adından da anlaşılabileceği gibi hızlıca üç boyutlu tasarımlar yapabileceğiniz bir program.

Sahip olduğu gelişmiş araçlarla size yardımcı olan bu program tamamen ücretsiz. Programın arayüzü basit olmasına rağmen tasarım konusunda biraz deneyim ve zaman harcamanız gerekiyor ki başarılı sonuçlara ulaşabilesiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver