3D Animasyon Programı Ücretsiz İndir Model Magic 3D Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

3D Animasyon Programı Model Magic 3D Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Model Magic 3D isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program sayesinde kendinize dakikalar içerisinde özel animasyonlar oluşturabilirsiniz. 

Programın Genel Özellikleri :

Çalışmalarınıza .MP3, .WMA ve .MID uzantılı ses dosyaları da ekleyebilirsiniz.Çalışmalarınızı isteğinize göre video (.AVI uzantılı) ya da resim (.bmp, .png, .jpg, .gif, .tiff uzantılı) olarak kaydedebilirsiniz.Ayrıca programda, Wavefront (.obj uzantılı), Autocad (.dxf uzantılı) ve 3D Studio (.3ds uzantılı) programlarla yaptığınız çalışmaları açabilir ve düzenleyebilirsiniz.Programda 3D efektlerin dışında 2D efektlerde (Örn : Çizgisel Efektler(Linear)) verebilirsiniz.Programda ateş, sigara dumanı,patlama efektleride verebilirsiniz.Ayrıca program Visual C++ 6.0 ile yazılmıştır.

Programın Sistem Gereksinimleri :

Windows 95 (Opengl32.dll olmak zorunda) Windows 98 Windows ME Windows NT Windows 2000 Windows XP Windows Vista Ekran kartı olarak OpenGL Hızlandırılmış ekran kartı tavsiye edilmektedir. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver