3D Animasyon Oluşturma Programı Ücretsiz İndir iClone Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

3D Animasyon Oluşturma Programı iClone Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda iClone isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kendi 3 boyutlu film setinizi yaratmanızı sağlayan iClone ile yapay bir dünya yaratabilir, karakterler oluşturabilir ve bu karakterlere mimikler ekleyebilirsiniz. Gerçek zamanlı 3 boyutlu animasyonlar yaratılmasını sağlayan program pek çok kapsamlı özelliğiyle hayal gücünün sınırlarını zorluyor.Program 3 boyutlu karakterlerinizin hareket ve mimik kabiliyetini kendi hazır efektleriyle geliştiriyor. Son dönemlerde çok kullanılan HDR efektlerde programın yeni sürümünde kullanılabiliyor. iClone ile filminizi belirlediğiniz kurguya göre hazırlayabilir ve belli bir zaman çizelgesine göre kapsamlı sahneler yaratbilirsiniz. Program AVI, WMV, Flash ve MPEG-4 çıktı şekillerini destekler.

 

Aktör yaratın:

Farklı vücut ölçülerinde bir bayan bir erkek 2 baş rol oyuncusu yaratıp bu oyuncuların tüm fiziksel görünüş ve yapılarını ayarlayabilirsiniz. 3 boyutlu avatar yapımı ve düzenlemesi.

Aktör düzenleme & Performansı:

Oyuncularınızın kıyafetlerini ayarlayın. mevcut olan kıyafetleri beğenmezseniz yeni kıyafetler tasarlayın ve bunları oyuncularınıza giydirin. Bakışları, karakteri, saç stilini, saç rengini, deri rengini kısacası aktörünüzün her şeyini siz seçin. CrazyTalk ile uyumlu geliştirmeler yapın. Vücut dilini ve doğal insan hareketlerini sizin belirlemenize gerek yok.

Sahneler:

Gerçek zamanlı şekilde ağaçlar yapraklar yani sahnede olan herşey doğal bir şekilde hareket eder. Işık gölge efektleri dahil bir çok efekt verebilme özelliği. Effect3D Studio programından metin ve model alabilirsiniz.

Yönetmen Koltuğunda Oturun:

Gerçek zamanlı yapay efekt motoru sayesinde farklı ve tamamen düzenlenebilen yağmur çamur kar duman kan su ve daha bir sürü efekt verebilirsiniz. Kamera kontrol sistemi. İstediğiniz her türlü yönetim ayarlarını yapabileceğiniz mükemmel bir düzenleme aracı.

Materyaller:

Gerçek zamanlı metin düzenlemesi. Bir çok nesnenin 3 boyutlu versiyonu.

Kayıt ve Oynatma:

HD video formatı desteği. Tam ekran DVD kalitesinde sunum. 3 boyutlu filmler için medya oynatıcı.

Minimum Sistem Gereksinimleri:Pentium4 2GHz1GB RAM2GB free boş disk alanıÇözünürlük: 1024 x 768Ekran Kartı: DirectX 9.0c ve Shader Model 3.0 desteği gerekliVideo Hafıza: 256MB RAM

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver