3 Farklı Motorla Çalışan İnternet Tarayıcısı Ücretsiz İndir Lunascape Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

3 Farklı Motorla Çalışan İnternet Tarayıcısı Lunascape Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Lunascape isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Alternatif bir tarayıcı arayışında olanlar için önerebileceğimiz Lunascape, 3 farklı tarayıcı motorunu ve 3 farklı tarayıcının eklentilerini destekleyen bir yazılım.Trident, WebKit ve Gecko tarayıcı motorlarını destekleyen Lunascape aynı anda bu 3 motorda sayfa görüntülemesi yapabiliyor. Ekranı üçe bölen tarayıcı sonuçları karşılaştırma imkanı sunuyor. Eklenti desteğine sahip olan Lunascape, kendi eklentileri dışında Internet Explorer ve Firefox eklentilerini de destekliyor. Firefox’tan Lunascape’e geçmek isterseniz kurulu eklentileri taşıyabilirsiniz. Lunascape hız konusunda da hayli iddialı. Sayfa yükleme ve eklentileri çalıştırma hızı ismini çok iyi bilip kullandığımız tarayıcılara kafa tutar cinsten. Sade bir arayüzü olan Lunascape işlevsilliği ön planda tutuyor. Lunascape’in kullandığı üç farklı motor popüler internet tarayıcıları tarafından kullanıldığı için, web geliştiriciler test amaçlı olarak bu tarayıcıyı tercih edebilirler. Kısacası aynı anda birden fazla tarayıcıyı kurmak yerine sadece Lunascape kurularak IE (Trident)+Firefox (Gecko)+ Chrome, Safari (Webkit) tarayıcılarında önizleme yapılabilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver