3 Boyutlu Resim Galeriniz Ücretsiz İndir My Pictures 3D Album Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

3 Boyutlu Resim Galeriniz My Pictures 3D Album Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda My Pictures 3D Album isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tamamen ücretsiz olan ve bilgisayarınızda sakladığınız imaj dosyalarına farklı bir bakış açısı getiren bu program ile kendinize ait üç boyutlu sanal galeriler oluşturabiliyorsunuz.

Dilerseniz postmodern bir mimariye sahip galeriler oluşturabilir veya antik yunan dönemlerinden kalma bir galeri mimarisi de tercih edebilirsiniz. Galeriler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve programa eklemek için indirmek istiyorsanız bu adrese bakabilirsiniz.

Oluşturduğunuz bu galerileri sanki bir FPS oyunu oynar gibi gezebiliyorsunuz. Dilerseniz ekran koruyu olarak da kullanabileceğiniz bu galerilere sahip olabilmeniz için tek yapmanız gereken yazılımı bilgisayarınıza yüklemek.Editör Notu:Program ile yarattığınız 3 boyutlu galerileri arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşarak onlara süprizler hazırlayabilirsiniz. Program kurulumu gerektirmeden sadece “.exe” halinde çalışabilen size özel albümler hazırlayarak onları sevindirebilirsiniz. Ayrıca programın Album sürümü içerisinde oluşturduğunuz albümlerden ekran koruyucu yapabilme özelliğide kuruluyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver