3 Boyutlu Oyun Hazırlama Programı Ücretsiz İndir 3D Game Studio Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

3 Boyutlu Oyun Hazırlama Programı 3D Game Studio Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 3D Game Studio isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun yapımı konusunda en çok tercih edilen programlardan biri olan GameStudio; iki ve üç boyutlu oyunların tasarlanabildiği ve C programlama dili ile desteklenen bir yazılım. Bu tanım sizi korkutmasın çünkü Gamestudio da programlama bilgisine ihtiyaç duyulmadan kullanılabiliyor. Ve birbirinden güzel 3 boyutlu oyunlar yapılabiliyor.

Tek yapmanız gereken, eğitim bölümünü adım adım takip etmek ve öğrendiklerinizi kendi projelerinizde uygulamak.

GameStudio’nun kullanıldığı oyunlar arasında birbirinden ilginç oyunlar var. Bunların en büyük örneği de GameStudio ile yapılan ve büyük rağbet gören Sunset Down…

Grafikler daha çekici hale getirildi.
Yapım işlemlerinde birtakım kolaylıklar sağlandı.
Eğitim bölümü genişletildi.
Daha iyi oyunlar yapabilmek için işlem tabanı genişletilip geliştirildi.

Not: Programı bilgisayarınızda çalıştırabilmek için DirectX 8 veya üzeri sürümlerin bilgisayarınızda yüklü olması gerekir. Bilgisayarınızda yoksa sitemizden indirebilirsiniz. İndirmek için tıkla!

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver