3 Boyutlu Masaüstü Yönetim Programı Ücretsiz İndir Shock 4WAY 3D Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

3 Boyutlu Masaüstü Yönetim Programı Shock 4WAY 3D Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Shock 4WAY 3D isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Programın sunduğu özellik sayesinde her bir ekranda farklı çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. Monitörünüzü dört ayrı masaüstüne yayarak, masaüstü kalabalığından kurtulabilirsiniz.

Masaüstleri arasında geçiş yaparken kullandığınız ekranı belirleyebilir, istediğiniz resmi yükleyebilirsiniz. Üç boyut efektlerini ayarlayabilir, kullanacağınız kısayolları kendiniz atayabilirsiniz. Bu sayede rahat çalışabilir ve geçiş animasyonları ile çalışma sürenizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Dört farklı masaüstünde çalışıyor olmanız, her masaüstü için ayrı bir işlemci ve bellek kullanıldığı anlamına gelmez. Masaüstlerinin hepsi aynı belleği ve işlemciyi kullanır. Bu yüzden her masaüstünde çalıştıracağınız programlar, aynı bellek ve işlemciden çalışacağı için performansınızı etkileyebilir.

Masaüstleri arası kolayca geçiş yapmanızı sağlayan kısayollar mevcuttur.

[CTRL + ALT + 1], [CTRL + ALT + 2], [CTRL + ALT + 3] ve [CTRL + ALT + 4] kısayollarını kullanabilirsiniz. Bu kısayolları programı açtıktan sonra istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver