3 Boyutlu Masaüstü Düzenleme Aracı Ücretsiz İndir BumpTop Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

3 Boyutlu Masaüstü Düzenleme Aracı BumpTop Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BumpTop isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

BumpTop eğlenceli, gelişmiş 3 boyutlu bir masaüstü yazılımıdır. Durağan masaüstünüzden sıkıldıysanız BumpTop ile masaüstünüzü hareketlendirebilir, simgelerinizi büyüklü küçüklü olarak kullanabilir, küçük notlar yapabilir ve sosyal ağlarınıza en hızlı şekilde erişebilirsiniz. E-posta’nızı, twitter hesabınızı, facebook hesabınız ekleyebildiğiniz yazılım ile e-posta kontrolünden facebook hesabınıza resim eklemeye kadar her türlü işlemi yapabiliyorsunuz. 

BumpTop masaüstü belgelerini gruplandırırken kullanıcılara eğlenceli seçenekler sunuyor. Belgeleri sürükleyerek biraraya getirebilir, 3 boyutlu duvarınıza asabilir, türe büyüklüğe göre gruplandırabilirsiniz. Fotoğraf görüntülemede BumpTop, şık galerisinde sunduğu seçeneklerde sosyal medya paylaşımına ağırlık vermiş. Sosyal ağlarda fotoğraf paylaşma işlemi tek tıkla yapılabiliyor. BumpTop ile belge simgelerini büyütüp küçültebiliyorsunuz. Bu işlemle büyük simgeler ağırlıkları artmış gibi yavaş hareket etmeye başlıyor. Yani program pek çok kullanıcının beğeneceği ince ayrıntılara ağırlık vermiş. Birden fazla simgeyi fare yardımıyla yuvarlak içine aldığınızda karşınıza BumpTop’ın şık menüsü açılıyor ve size seçeneklerinizi sunuyor. Bu seçenekler içinde en pratiği tür ve büyüklükleri ne olursa olsun farklı belge ve klasörleri gruplandırabilmeniz. Masaüstünüzde farklı gruplandırmalar oluşturarak belli programları biraraya toplayabilirsiniz örneğin. Sahip olduğu gelişmiş fizik motoru ile yazılımın verdiği tepkiler oldukça gerçekçi.

Fütüristik bir görünümle masaüstünüze ayrı bir hava katan yazılım 3 boyutun verdiği imkanlar ve gruplandırma özellikleri sayesinde kalabalık masaüstünü düzenlemek içinde iyi bir seçenek.

Önemli! Ücretsiz olarak kullanılabilen BumpTop’ın tüm özelliklerini kullanmak için Pro sürümünü satın almanız gerekiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver