3 boyutlu görüntü 3 boyutlu tv 3 boyutlu tv degişim 360 derece tv

Etiketler: 3 boyutlu, 3 boyutlu ekran, 360 field of view

360 Derece 3D TV Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

360 Derece 3D TV

Bilim kurgu filmerinde görmeye alıştığımız Televizyonlar gerçek oldu. 360 dereceden izlenebilecek olan bu televizyonar çığır aşacaga benziyor. Bu teknoloji sayesinde sadece televizyonlar deği bir çok alanda büyük değişimler yaşanacak.

Güney Kaliforniya Üniversitesi’nde geliştirilen 3 boyutlu ekran, düşük maliyetine karşılık sunduğu yeniliklerle, çok yakında evlerimizde 3 boyut keyfini yaşayacağımızı müjdeliyor gibi. Bir DLP projektörde hazırlanan ışık kodları, 15-20 Hz frekans ile dönüş yapan -açıyla yerleştirilmiş- bir aynadan yansıdığında, 360 derecelik dekode bir görüntü oluşturuyor. Anizotropik ayna, bir videoyu 5000 fps hızla yansıtıyor.

Oluşturulan görüntü 360º görüş alanıyla seyredilebiliyor. Görüntü, perspektifinde hiçbir bozulma olmadan oluşturulabiliyor. Diğer 3 boyut teknolojilerinde karşılaşılan; özel gözlük, bulanık görüntü ve küçük görüş alanı sorunları çözülmüş. Çok yüzeyli aynalar ile renkli görüntüler elde edilebilmiş. Herhangi 3 boyutlu bir nesnenin görüntüsü bu ekranda eş zamanlı oluşturulabilmekte.

Son Aramalar: 3 boyutlu, 3 boyutlu ekran, 3 boyutlu görüntü, 3 boyutlu tv, 3 boyutlu tv degişim, 360 derece tv, 360 field of view, 3b, 3d, 3d display, 3d ekran, 3d tv, 3dtv, andrew jones, dlp projection, ekran, graphics lab, hideshi yamada, high speed, hologram, ian mcdowall, ict, institute for creative technologies, interactive 360 degree light field display, low cost, mark bolas, paul debevec, siggraph, three dimensional, üç boyutlu televizyon, university of southern california, usc, volumetric display

3d hologram fiyatları, htc evo 3d televizyona nasıl bağlanır, 360 derece tv, HTCEVO 3D TELEFONLA LCD TV YE NASIL BAGLARIM, htc evo 3d tv nasil bağlanir, 360 derece kamera fiyatları, hologram projector fiyatları, 3d monitör bilgisayarıma nasıl takarım, 3d 360 hologram satış fiyatları, htc evo lcd ye nasıl bağlanır

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver