3 Boyutlu Fotoğraf Görüntüleme Programı Ücretsiz İndir Visions Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

3 Boyutlu Fotoğraf Görüntüleme Programı Visions Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Visions isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Visions, fotoğraflarınızı 3 boyutlu bir dünya içerisine yerleştirerek görüntülemenize olanak tanıyan başarılı bir 3D görüntü yönetim sistemidir. Visions ile istediğiniz klasörler içerisinde bulunan resimleri farklı panolar üzerinde görüntüleyerek karşılaştırma şansı bulabilirsiniz.

Visions, görüntüleme, düzenleme, paylaşma gibi tüm ortak görevleri tek noktadan kolayca yapabilmeniz için dizayn edilmiştir. Bu nedenle tüm uygulamalar için birden fazla program kullanmak yerine sadece Visions ile tüm yapmanız gereken resim düzenlemelerini yapabilirsiniz.

Visions ile fotoğraflarınızı düzenlemek her zamankinden çok daha kolay olacak. Güçlü düzenleyicisi sayesinde sadece bir kaç tıklama ile farklı efektleri fotoğraflarınız üzerine uygulayabilirsiniz. Ayrıca programın gelişmiş etiket düzenleme özelliği sizlere dijital kameralar tarafından kaydedilen etiketleri değiştirme ve kendi etiketlerinizi oluşturma imkanı tanımaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver