24 Kasım 2012 Ziraat Bankası Banko Asistanı Sınav Sonuçları 24 Kasım 2012 Ziraat Bankası Servis Görevlisi Sınav Sonuçları 24 Kasım 2012 Ziraat Bankası Uzman Yardımcısı Sınav Sonuçları

24 Kasım 2012 Ziraat Bankası Uzman Yardımcısı Sınav Sonuçları,

 

Ziraat Bankasının 2012 yılına ilişkin eleman alımıyla ilgili haberi burada sizlerle paylaşmıştık.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da ise 24 Kasım 2012 tarihinde yapılacak olan Ziraat Bankası Uzman Yardımcısı, Servis görevlisi ve Banko Asistanı sınav sonuçlarını sizlerle paylaşacağız.

Yazılı Sınavda Başarı Tespiti

Yazılı sınavda değerlendirme doğru cevap sayısı üzerinden yapılacak olup başarılı olmak için adayların 100 puan üzerinden 60 ve daha yüksek puan almaları gerekmektedir.
Her il için ihtiyacın 3 (üç) katı aday (son adayla aynı puanı alan adaylar dahil) mülakata çağırılacaktır.
Sınav Sonuçları Anadolu Üniversitesi’nin http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/ internet adresi üzerinden açıklanacaktır.enbasit.com
Yazılı sınava ilişkin itirazlar Anadolu Üniversitesi’ne yapılacaktır.
Mülakata çağırılmak üzere kontenjana giren adaylar Bankamızın www.ziraatbank.com.tr internet adresinde ilan edilerek mülakata davet edilecektir.

Mülakat ve Nihai Değerlendirme

Mülakata hak kazanan adaylara mülakat tarihleri, yerleri ve adayların yanlarında getirmesi gereken belgeler www.ziraatbank.com.tr adresinde duyurulacaktır.
Mülakatta 60′ın altında puan alanlar başarısız sayıldıklarından başarı sıralamasına dahil edilmeyecek ve bu adaylar için nihai başarı notu hesaplaması yapılmayacaktır.
Mülakatta 60 ve üstünde puan alan adayın yazılı sınav puanı ile mülakat notunun aritmetik ortalaması alınarak oluşturulacak not adayın nihai başarı notu olacaktır.
Her bir ili tercih eden adaylar o il için nihai başarı notu en yüksek olandan aşağı doğru sıralanacak ve ihtiyaç duyulan kontenjan kadar aday istihdam edilmek üzere Bankamız internet adresinde ilan edilecektir.

24 Kasım Ziraat Bankası Sınav Sonuçları için Tıklayın

Ziraat Bankası Sınav Giriş Belgesi 24 Kasım 2012

Etiketler: :
ziraat bankası mulakat sonucları, ziraat bankası 24 kasım sınav sonuçları, 24 kasım ziraat bankası sınav sonuçları, ziraat bankası iç kontrolör yardımcısı sınav sonuçları, 24 kasım 2012 ziraat bankası servis görevlisi sınav sonuçları, 24 kasım 2012 ziraat bankası banko asistanı sınav sonucu, 24 kasım ziraat bankası sınav sonuçları öğren

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver