2013 Vodafone avea turkcell türk telekom telefon rehberi programı indir

Sayfanın konuları: Telefon Rehberi, Türk Telekom Telefon Rehberi, Avea Telefon Rehberi, Turkcell Telefon Rehberi, Vodafone Telefon Rehberi, Firmalar Telefon Rehberi, Bilinmeyen Numaralar, Telefon No Öğrenmek, Tel rehberi, TTNET Rehber… Hatalı aramalar: telefon rehberi com, telefon rehberi tr, www.telefonrehberi.com.

TÜRK TELEKOM TELEFON REHBERİ

Türk Telekom abonelerine ait sabit telefon numaralarına 11811 Online Telefon Rehberi yoluyla ulaşabilirsiniz. Bilinmeyen numaraları, soyadı, isim, il ve semt seçeneklerini yazarak öğrenebilirsiniz. Telefon rehberinin “Sarı Sayfalar” bölümünde ise firmaların telefon numaralarına ulaşma imkanı bulunuyor. Türk Telekom Telefon Rehberi’ne gitmek için bu sayfaya bakınız.

Sponsorlu Bağlantılar

TÜRK TELEKOM BİLİNMEYEN NUMARA SORGULAMA

Türk Telekom Bilinmeyen Numara SorgulamaTürk Telekom’un resmi sitesindeki “Türk Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulama” sayfası yoluyla “Türk Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulaması” yapabilirsiniz. Türk Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulaması için, “Türk Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulama Ekranı”ndaki tüm alanları eksiksiz doldurunuz. Kişiler için oluşturulan “Beyaz Sayfalar”da Türk Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulaması için ad, soyad, il ve semt girmeniz yeterli olacaktır. Firmalar için oluşturulan “Sarı Sayfalar”da Türk Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulaması için soldaki “Sarı Sayfalar” linkine tıklayınız. Açılan ekranda firma adı, kategorisi, il ve semt alanlarını doldurarak firmalar için Türk Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulaması yapabilirsiniz. Türk Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulaması için bu sayfaya bakınız.
TÜRK TELEKOM BİLİNMEYEN NUMARA SORGULAMA

Vodafone, Turkcell, Avea ve Türk Telekom numaralarından 11842’yi arayarak, 24 saat boyunca dilediğiniz Vodafone abonesinin cep telefonu numarasına ya da sizi arayan bir abonenin ad-soyad-şehir bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Daha önce serviste olan (542) 7042 000 nolu numaramız ilgili yönetmelik gereği kapatılmıştır. Diğer GSM bilinmeyen numaraları için cep telefonunuzdan direk 11832 numarasını arayarak Turkcell Bilinmeyen Numaralar servisine, 11855 numarasını arayarak Avea Bilinmeyen Numaralar servisine ulaşabilirsiniz.
Türk Telekom bilinmeyen numaralar servine ulaşmak için cep telefonuzdan 11811 numarasını arayabilirsiniz.
Vodafone aboneleri Bilinmeyen Numaralar Servisine, 7048’e kısa mesaj göndererek ulaşabilirler.

Bunun için abone;

  • mesajına KIM yazar
  • bir karakter boşluk bırakır ya da * tuşlar
  • 10 haneli Vodafone gsm numarasını yazar
  • 7048’e gönderir.

 
Sorgulanan abone bilgilerinin verilmesini kabul etmişse, talep yapan aboneye ilgili numaranın hangi isimle kayıtlı olduğu bilgisi kısa mesajla gönderilir.
Telekomünikasyon Kurumu 20.12.2006 tarih ve 2006/DK-08/775 sayılı kararı gereğince, Bilinmeyen numaralar danışma hizmetine 31.03.2007 tarihinden itibaren sadece “11842” numarasından ulaşım sağlanacaktır.
Bilinmeyen Numaralar Danışma Hizmeti vermek üzere Telekomünikasyon Kurumu tarafından yetkilendirilecek olan yeni firmaların beş haneli numaraları, bu numaralar hizmete girdiğinde ayrıca duyurulacaktır.

11842, 11832, 11855 için:
Faturalı hat aboneleri: Dakikası 0,68 TL’dir. (KDV & ÖİV dahil)
Faturasız hat aboneleri: Dakika ücreti 9 saniyede 20 kuruş’tur.

11811 için:
Faturalı hat aboneleri: Dakikası 0,78 TL’dir. (KDV & ÖİV dahil)
Faturasız hat aboneleri: Dakika ücreti 11,5 saniyede 20 kuruştur.

Bilinmeyen Numaralar Servisini 7048’den SMS’le sorgulamak:
Faturalı hatlar için 2 standart SMS,
Faturasız hatlar için 80 kuruştur.

Vodafone Telefon Rehberi

Rehberde İsim/Numara arama

Dilerseniz ad soyad bilgilerinden dilerseniz telefon numarasından arama yapabilirsiniz.

Ücretlendirme:
2 standart SMS bedeliyle ücretlendirilir. Hediye SMS hakkınızdan bu hizmet için yararlanamazsınız.

Sorgulama Adresi
Sorgulama işlemini gerçekleştirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Sayfanın içeriği: Türk Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulama, Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar, Türk telekom Telefon rehberi, Telefon Rehberi, Bilinmeyen Numara Arama, Bilinmeyen numara Arama, Sabit telefon Rehberi, Firma Telefon rehberi, Beyaz sayfalar, sarı Sayfalar, Telekom Rehberi, telefon rehberi, Tel No Arama, Tel Rehberi, Tel No Sorgulama, TÜRK TELEKOM BİLİNMEYEN NUMARA SORGULAMA, Tür Telekom Sorgulama, Telekom Telefon Rehberi Sorgulama

 

 

 

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver