2013 TTNET telefonsuz ve telefon + internet kampanyaları en ucuz tarifeleri ücretsiz konuşma dakikaları

TTNET'ten internet fiyatına internet + ev telefonu

Artık ev telefonu ve internet hizmeti tek pakette, 12 ay indirim ve avantajlı görüşme paketleriyleTTNET’te!

Sponsorlu Bağlantılar

Ev telefonu ve ADSL hizmetlerini aynı pakette müşterilerine sunan TTNET,  “6 GB kotalı NET6 + TTNET Alo Konuştukça Öde” paketini 48 TL yerine 12 ay boyunca indirimli olarak 44.99 TL’ye sunuyor. Üstelik ücretsiz dakikalar, 12 ay taahhüt ve TTNET Alo Konuştukça Öde paketi avantajlarıyla.

TTNET Alo ile beraber standart olarak sunulan “TTNET Alo Konuştukça Öde” paketi sayesinde ev telefonunuzu kullanmadığınız sürece hiç bir ek ücret ödemezsiniz.  Kullandığınızda ise şehir içi, şehirlerarası, GSM ve uluslararası 1. kademe sabit telefon görüşmelerinizin dakikasını sadece 10 kuruşa yapabilir, dilerseniz dakika paketi opsiyonlarıyla avantajınızı katlayabilirsiniz.

Ayrıca “Akşam 7’den Sabah 7’ye kampanyası” ile TTNET, aylık 3.000 dakika ücretsiz konuşma fırsatı sunuyor. Hediye dakikalarınızı her gün saat 19.00 ile 07.00 saatleri arasındaki şehir içi ve şehirlerarası ve 444’lü numara aramalarında dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak için; TTNET Satış Noktaları’na ve www.ttnet.com.tr ‘ye başvurabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver